قیمت کرکره برقی | فروش درب اتوماتیک | شرکت درسان

قیمت کرکره برقی لوکس : نرده شیشه ای اسپیگات از بهترین سیستم ها و همچنین پرکاربردترین آن ها در مجموعه نرده شیشه ای است. هندریل شیشه ای این محصول از پایه هایی تشکیل شده اند که وظیفه نگهداری آن را بر عهده دارند. این هندریل ها در ابعادی بین 15 تا 25 سانتی متر ارائه می شوند و مواد تشکیل دهنده ان ها عموما از فولاد، استیل یا آلومینیوم هستند.

قیمت کرکره برقی لوکس | پایه نرده شیشه ای | درسان

این پایه ها از ساختار گوناگونی تشکیل شده اند و در قطع مربع، دایره و یا حتی اشکال دیگر ساخته می شوند. با ما همراه باشید تا انواع پایه نرده شیشه ای را به شما معرفی کنیم. درسان در زمینه ارائه نرده های شیشه ای و کرکره برقی لوکس بسیار سرآمد است.

استفاده از نرده شیشه ای اسپیگات چه محاسنی دارد

قیمت کرکره برقی لوکس | پایه نرده شیشه ای | درسان

اسپیگات به عنوان یکی از انواع پایه های  نرده شیشه ای کرج محسوب می شود که از محاسن زیادی نیز برخوردار است. در حقیقت همین محاسن و ویژگی ها است که توانسته درخواست های زیادی را با خود به همراه داشته باشد. در ادامه به برخی از این مزایا اشاره می کنیم:

1.سرعت بالای نصب

یکی از مهم ترین مزایای نرده شیشه ای اسپیگات سرعت بالای نصب آن است. اغلب هم به همین خاطر کاربران به نرده شیشه ای اسپیگات علاقه مند می شدند. نصب پایه ها به شکل روکار است و به منظور ایجاد آن هیچ احتیاجی به کندن زمین نیست. برای نصب این پایه ها به زمین کاربر قادر است که از انکر بولت ها بهره ببرد.

2.عبور آب

عبور آب هم همچون سرعت بالای نصب یکی دیگر از ویژگی هایی است که پایه نرده شیشه ای اسپیگات را از دیگری متمایز می کند. اگر آب به نرده های شیشه ای برخورد کند ممکن است که آب ها از میان یا حتی زیر شیشه ها جریان یابد. همین مسئله سبب گردیده تا نظافت و همچنین نگهداری از شیشه های نرده بسیار راحت به نظر برسد. اگر کاربر از نگهدارنده شیشه توکار بهره ببرد این امکان وجود دارد که نفوذ آب به درون آن زیاد شود که این امر سبب میشود جنس مورد نظر زنگ بزند و عمر آن کاهش یابد.

کرکره برقی لوکس

باید توجه داشت که کرکره برقی لوکس از بهترین انواع کرکره برقی محسوب میشود. این وسیله برای خانه های لاکچری و همچنین مغازه های لوکس بالای شهر بسیار کاربرد دارد. ما در درسان بهترین نوع از این کرکره برقی ها را به شما عرضه می کنیم.

کرکره های لوکس و مشخصات آن ها

 کرکره برقی کرج  بسیار محصول به روزی محسوب می شود و هر چه پیش می رود بر تنوع آن ها اضافه می شود. البته باید توجه داشت که در کارخانه ها و کارگاه ها مناسب استفاده از این نوع کرکره ها نیستند و تنها می تواند گزینه بسیار خوبی برای یک آپارتمان محسوب شود؛ به این خاطر که مبلغ طراحی و ساخت این کرکره ها بسیار گزاف است و برای هر شخصی مناسب نیست. در حقیقت کرکره های لوکس بیشتر مورد استفاده مکان های خیلی خاص قرار می گیرند و هر مجموعه ای هم نمی تواند این خدمات را ارائه کند.

مواد شکل دهنده کرکره برقی

یکی از مهم ترین بخش های کرکره برقی تیغه های موجود در ان محسوب میشود. در واقع این تیغه ها بسیار لاکچری هستند و به زیبایی محیط جلوه ای خاص می بخشند. کرکره برقی کرج که توسط مجموعه درسان ارائه می شود برای جلا دادن به زیبایی طلافروشی ها و همچنین کتابفروشی ها بسیار کارکرد دارند و کاربر می تواند بر اساس سلیقه خودش هر طرح و رنگی که دوست دارد را استفاده کند. اگر ارتفاع کرکره و همچنین ارتفاع بنا 4 متر باشد با محاسبه اینکه ابعاد تیغه ها 8 سانتی متر است کاربر به 50 عدد تیغه کرکره برقی لوکس احتیاج پیدا می کند تا بتواند فرایندنصب را پی بگیرد.

کرکره برقی پارکینگی

در حال حاضر استفاده از درهای قدیمی دیگر رایج نیست و از مد افتاده به نظر می رسد و مردم بیش از پیش به استفاده از کرکره های برقی لوکس ترغیب شده اند. اگر نمای ساختمان کامپوزیت باشد بهتر است که از رنگ های نقره ای و یا مشکی استفاده کنیم. در حقیقت یکی از مهم ترین عوامل برای قیمت گذاری ساختمان های نوساز و قدیمی استفاده از کرکره های برقی لوکس است.  

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *