نصب بهترین آرام بند در کرج | دوربین مداربسته | شرکت درسان

کارایی آرام بند درب: چگونه درهای بیرونی املاک مسکونی یا درهای ورودی مدارس، مشاغل و ادارات به محض عبور از آنها بسته می شوند؟ این چیزی نیست که ما معمولاً به آن فکر می کنیم. آرام‌بند برای همین است .

کارایی آرام بند درب | دوربین مداربسته کرج | درسان

آنها کار خود را به قدری قابل اعتماد انجام می دهند که  حتی می توانند در صورت آتش سوزی جان افراد را نجات دهند. مرکز فروش ارام‌بند در تهران این مقاله را برای آشنایی بیشتر این وسیله جمع آوری کرده است.

آرام بند برای چه چیزی در نظر گرفته شده است؟

درب های خود بسته درهایی هستند که دارای آرام‌بند هستند. پس از باز شدن دستی درها به طور خودکار بسته می شوند. آرام‌بندها باعث می شوند که لنگه در به داخل چارچوب در حرکت کند و چفت به صفحه انتهایی بیفتد.

اما چرا مهم است که درها به جای باز شدن بسته شوند؟ دلایل متعددی چون  توجه به مقررات قانونی، به دلایل ایمنی و بهداشتی، صرفه جویی در مصرف انرژی و جلوگیری از تاثیرات آب‌وهوا برای این امر وجود دارد.

نصب آرام‌بند اغلب یک مزیت است. حتی برای درب های ضد حریق وجود ان اجباری است، زیرا باید به طور مستقل بسته شوند.

کارایی آرام بند درب | دوربین مداربسته کرج | درسان

دلایل اصلی استفاده از آرام‌بند عبارتند از:

امنیت: آرام‌بند از دسترسی غیرمجاز، نفوذ و سرقت محافظت می کنند.

حفاظت در برابر حریق: مقررات ساختمانی استفاده از درب ضد حریق را نه تنها در ساختمان‌های عمومی یا پارکینگ‌ها، بلکه برای درب‌های خانه‌های شخصی یا اتاق‌های هتل الزامی می‌کند. آنها برای جلوگیری از خطرات آتش سوزی ناشی از نفوذ به معابر در دیوارهای مقاوم در برابر آتش و دیوارهای مقاوم در برابر آتش در نظر گرفته شده اند. درب های ضد حریق باید به طور مستقل بسته شوند.

دوربین مداربسته کرج

محافظت در برابر صدا: آرام‌بند‌ها از صدای بلند در زمان بسته شدن درب محافظت می کنند.

عدم نفوذ  شرایط جوی/ صرفه جویی در انرژی: آرام‌بند‌ها بسته از باد و آب و هوا، هدر رفتن انرژی و اتلاف گرما محافظت می کنند.

بهداشت: آرام‌بندها از آلودگی محافظت می کنند. درهای خود بسته برای بسته شدن نیازی به لمس ندارند. بنابراین آنها به ویژه در مواردی که احتمال انتقال باکتری ها و باسیل ها با دست وجود دارد بسیار مفید هستند: برای مثال در بیمارستان ها و توالت های عمومی کاربردی هستند.

آرام بند کرج

حریم خصوصی: آرام‌بند‌ها از حریم خصوصی ما محافظت می کنند.

راحتی: درهای خود بسته برای همه، به ویژه برای کودکان، افراد مسن و افراد کم تحرک، کاربردی و راحت هستند.

برای بهره کندی از این مزایا به مرکز فروش ارام‌بند در تهران مراجعه کنید،و هر نوع آرام‌بندی را که نیاز دارید تهیه و به آسانی یا با کمک تیم فروش نصب کنید.

انواع آرام‌بند

عملکرد بستن خود به خودی درب  را می توان توسط آرام‌بند ارائه کرد. آرام بند بر اساس نوع نصب در انواع زیر وجود دا پ

آرام بند روکار: در قسمت بالایی ورقه در یا در قسمت بالایی درب (قاب) نصب می شوند که در آنجا قابل مشاهده هستند. آنها همچنین می توانند به روز شوند.

آرام‌بند های فرورفته/یکپارچه: آرام‌بند‌های یکپارچه معمولاً به طور کامل در لنگه و چارچوب در ادغام می‌شوند و از قطعات در برابر آلودگی و هوا محافظت می‌کنند. آرام‌بند‌های یکپارچه در میان معماران بسیار محبوب هستند زیرا تقریباً نامرئی هستند.

آرام‌بند‌های کف : تک تک قطعات آرام‌بندهای کفی معمولاً در کف و برگ های درب نصب می شوند که عملاً نامرئی هستند. آنها علاوه بر عملکرد بسته شدن، می توانند بلبرینگ پایینی بال را نیز در خود جای دهند. یک فرورفتگی در کف اغلب برای جعبه کف مورد نیاز است.

مرکز فروش ارام‌بند در تهران طبق وسیعی ازاین سیستم را ارایه می‌دهد. برای خرید انواع و اقسام آرام‌بند در هر برند، کیفیت و  متریالی به مرکز فروش ارام‌بند در تهران مراجعه کنید.

تنظیم صحیح آرام‌بند

در آرام‌بند یک انرژی مکانیکی ذخیره می‌شود که هنگام باز شدن درب اعمال می‌شود.

تنظیم صحیح تنظیمات روی آرام‌بند بسیار مهم است. این همچنین تضمین می کند که درب به درستی بسته می شود و درست قبل از موقعیت  شدن  گیر نمی کند. تنظیمات نادرست می تواند منجر به بسته شدن بیش از حد درب و کوبیدن با صدای بلند شود. مدل های مختلف شامل گزینه های مختلف تنظیم هستند. علاوه بر نیروی بسته شدن، سرعت بسته شدن، عملکرد قفل و  باز شدن را نیز می توان تنظیم کرد. معمولاً با استفاده از پیچ های قابل تنظیم کار می کند.

هنگام تنظیم درب، همیشه از ابزار مناسب برای جلوگیری از آسیب استفاده کنید.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *