پیش از انتخاب درب سکشنال، ویژگی‌های آن را بشناسید

اگر به دلیل کمبود فضا و ارتفاع سقف، قادر به نصب کرکره برقی یا درهای دیگر نیستید، می‌توانید از درب سکشنال استفاده کنید. درب سکشنال زیر سقفی پارکینگ، نوعی درب اتوماتیک هوشمند است که علاوه بر زیبایی، کارکرد آسانی دارد. درب پارکینگ زیر سقفی، بالاترین ایمنی را میان درب‌های اتوماتیک دارد. با استفاده از این درب‌ها، می‌توان به‌صورت کامل از فضا استفاده کرد. اگر قصد انتخاب درب سکشنال دارید باید با ویژگی‌های این درب‌ها آشنا شوید. با ما همراه باشید تا مهم‌ترین ویژگی‌های این درب‌ها را به شما معرفی کنیم.

درب سکشنال چیست؟

گاهی به‌جای درب‌های معمولی پارکینگ از درهای جدیدی به نام درب سکشنال استفاده می‌شود. هنگامی‌که فضا و ارتفاع سقف محدود باشد، بهترین انتخاب این درب است. این درب‌ها از تعدادی پنل که توسط لولا به یکدیگر متصل شده، ساخته‌ شده‌اند. این پنل‌ها، اغلب از جنس فولاد، چوب، پلاستیک، آلومینیوم و شیشه هستند. در این درب، تعدادی چرخ به لبه‌های پنل متصل است که به حرکت درب، کمک می‌کند. ریل‌هایی هم در اطراف درب وجود دارد که باعث تغییر حالت درب از حالت عمودی به حالت افقی می‌شوند. درب‌های سکشنال، راه‌حلی مدرن، برای درب‌های پارکینگ هستند.

هنگام انتخاب درب سکشنال چه ویژگی‌هایی را باید در نظر گرفت؟

 

پیش از انتخاب درب سکشنال، ویژگی‌های آن را بشناسید

این درب‌ها در طرح، رنگ و ابعاد گوناگون در بازار وجود دارند. این درب را به دلیل جمع شدن زیر سقف، درب زیر سقفی هم میگویند. این درب‌ها به‌سرعت باز و بسته می‌شوند و می‌توانند در وقت و انرژی صرفه‌جویی کنند. در این درب، به دلیل استفاده از فنرهای بالانس، باعث بالانس وزن پنل و درنتیجه کاهش فشار وارد بر موتور می‌شود. اگر فشار واردشده بر موتور کاهش یابد، می‌توانید از این در برای تردد نامحدود در مکان‌های مختلف استفاده کنید. پس برای انتخاب این درب، هیچ محدودیت به لحاظ میزان تردد و ابعاد و طرح و رنگ نخواهید داشت.

این درب دارای حسگر حرکتی و چشم مادون‌قرمز است. درب سکشنال پارکینگ می‌تواند به سیستم برخورد با مانع (آنتی‌کرش) مجهز شود. هنگام انتخاب درب پارکینگ سکشنال، باید بدانید که این درب‌ها برای هر آب‌وهوا و شرایطی مناسب هستند. این درب‌ها هنگام قطعی برق به سیستم خلاص کن دستی مجهز هستند. باز و بسته شدن درب‌های زیر سقفی، آرام و بی‌صدا است.

این درب‌ها، استهلاک کمی دارند و نیاز به سرویس‌های دوره‌ای مرتب ندارند. ازاین‌رو می‌توانند بهترین گزینه برای درب پارکینگ باشند. این درب، قابلیت نصب پنجره یا در نفر رو هم دارد. درب‌های سکشنال، به دو صورت عمودی و افقی وجود دارند. درب سکشنال افقی به‌صورت افقی باز می‌شود. بسته به مکان و محدودیت‌های فضا می‌توان درب عمودی یا افقی مناسب را انتخاب کرد.

درب سکشنال با نفر رو

پیش از انتخاب درب سکشنال، ویژگی‌های آن را بشناسید

هنگام انتخاب این درب می‌توانید از امکان نصب در نفر رو روی آن مطمئن شوید. درب سکشنال با نفر رو در مکان‌هایی مورداستفاده قرار می‌گیرد که فضای دیگری جهت ایجاد در نفر رو وجود ندارد. در بخشی از درب پارکینگ نفر رو، فضایی برای عبور و مرور افراد در نظر گرفته می‌شود که اختلالی در عملکرد درب زیر سقفی پارکینگ به وجود نمی‌آورد.

درب سکشنال یک تکه

پیش از انتخاب درب سکشنال، ویژگی‌های آن را بشناسید

هنگام انتخاب درب پارکینگ زیر سقفی، لازم است به یک تکه بودن یا چند تکه بودن آن هم توجه کنید. درب سکشنال یک تکه، به‌جای استفاده از چند پنل، یک پنل یک تکه دارد که به زیر سقف و فضای بالای ماشین می‌رود. قیمت درب سکشنال یک تکه از درب‌های سکشنال چند تکه ارزان‌تر است و هزینۀ تعمیرات پایین‌تری هم دارند. درب‌های سکشنال یک تکه نصب سریع‌تر و آسانی دارد و احتمال خرابی‌اش هم کمتر است اما از تنوع کمی برخوردار است. این درب‌ها، ایمنی و استحکام کمتری نسبت به درب‌های سکشنال پارکینگ چند تکه دارند.

خرید درب‌های سکشنال از گروه مهندسی درسان

قیمت درب سکشنال به عوامل مختلفی از قبیل یک تکه یا چند تکه بودن، جنس پنل، جنس ریل‌ها و لولاها، طرح و رنگ مورد استفاده و ابعاد آن بستگی دارد. گروه مهندسی درسان با سابقه‌ای بالغ بر ده سال در زمینۀ عرضۀ محصولات مختلف از قبیل انواع کرکره برقی و انواع درب‌های سکشنال، انواع جک پارکینگ، انواع قفل‌برقی و آیفون تصویری و… فعالیت می‌کند.

برای اطلاع از قیمت درب‌های سکشنال و نحوۀ خرید انواع درب سکشنال پارکینگ، با ما تماس بگیرید.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.