بهترین کرکره برقی در کرج | آرام بند | شرکت درسان

ویژگی های کرکره برقی: کرکره های برقی هم در ساختمان های قدیمی و هم در ساختمان های جدید قابل نصب هستند. آنها از پروفیل های آلومینیومی پر شده با فوم پلی اورتان تشکیل شده اند. زره درب روی یک غلتک در نوار کاست پیچیده شده است. به لطف طیف گسترده ای از رنگ ها، کرکره های برقی، جدا از کاربرد عملی، یک عنصر تزئینی عالی نیز هستند. آنها کاملاً با ساختمان ها در هر دو سبک مدرن و سنتی مطابقت دارند.

ویژگی های کرکره برقی | فروش جک پارکینگی | درسان

درب های کرکره ای برقی، به لطف باز شدن عمودی، فضای آزاد را در جلو و داخل محل به کار رفته، فراهم می کنند. کرکره برقی بر روی راهنماهای آلومینیومی حرکت می کند و بر روی یک محور سیم پیچ پیچیده می شود. درب کرکره ای برقی یک دروازه نورد است که به صورت استاندارد مجهز به یک موتور، دو کنترل از راه دور و یک تیغه می باشد. استفاده از درایو الکتریکی در درب های کرکره ای امکان استفاده از کنترل از راه دور را فراهم می کند. به لطف این کنترل، می توانید آنها را با کنترل از راه دور باز و بسته کنید.

مکانیزم های امنیتی کرکره برقی

کرکره های برقی به مکانیسم های امنیتی متعددی مجهز شده اند. در صورت قطع برق می توان درب را از بیرون یا داخل با استفاده از میل لنگ موجود درون در باز کرد. میل لنگ خارجی به ویژه در ساختمان هایی که ورودی اضافی به گاراژ وجود ندارد توصیه می شود.

همینطور کرکره میدان دید را محدود نمی کند، که بر ایمنی فردی که پشت فرمان نشسته نیز تأثیر می گذارد. یک مزیت اضافی امکان استفاده از بسیاری از محافظت های اضافی مانند فتوسل یا محافظ لبه پایینی است. این درب به راحتی باز نمی شود و از ملک شما در برابر سارقان محافظت می کند.

کرکره برقی کرج

ظاهر زیبا و بادوام کرکره برقی

به لطف طیف گسترده ای از رنگ ها، آنها یک عنصر تزئینی کامل هستند که با ظاهر ساختمان مطابقت دارند. کرکر های برقی با ورق فلزی با کیفیت بالا ساخته شده و با افزایش مقاومت در برابر سایش و شرایط آب و هوایی مشخص می شوند.

ویژگی های کرکره برقی | فروش جک پارکینگی | درسان

آلومینیومی که کرکره برقی از آن ساخته شده است از کیفیت بالایی برخوردار است و با افزایش مقاومت در برابر شرایط جوی و سایش مشخص می شود. می توان پرده ای را با پروفیل های نیمه لعاب انتخاب کرد که نور اضافی فضای داخلی را فراهم می کند.

عایق حرارتی کرکره برقی

وقتی به دنبال کرکره با عایق حرارتی می گردید، به ضریب U توجه کنید که میزان انتقال حرارت را تعیین می کند.

به ویژه برای درب، پنجره، دیوار و درب حیاط یا پارکینگ از ابن ضریب استفاده می شود.

در مورد پارتیشن های حرارتی لایه ای، محاسبات تعداد و ضخامت لایه ها، ضرایب هدایت حرارتی و مقاومت حرارتی آنها را در نظر می گیرند. هرچه مقدار U کمتر باشد،

درجه انتقال حرارت کمتر است. عتیق حرارتی همچنین تحت تأثیر روش ثابت کردن اتصالات بین پانل های برگ درب و سفتی قاب قرار می گیرد. در این مورد نه تنها آب بندی با کیفیت خوب نقش مهمی دارد، بلکه نصب صحیح درب در دهانه نیز اهمیت بسزایی دارد.

ویژگی های کرکره برقی

در کرکره های برقی برگ دروازه، هنگام بسته شدن روی محور محرک تعبیه شده در کاست (جعبه سیم پیچ) پیچیده می شود. این ورقه از لایه های باریک که با گیره ها به هم متصل شده اند، ساخته شده است و با توجه به این ساختار به راحتی بر روی محور محرک می پیچد. کاست این نوع درب بر روی دهانه ورودی نصب می شود، بنابراین فضای ارزشمندی را در زیر سقف گاراژ یا دیوار جانبی اشغال نمی کند.

جک پارکینگی

کرکره برقی

بسته به نیاز، کرکره برقی هم در بیرون و هم در داخل گاراژ قابل نصب است. به لطف این ویژگی، فضای بیشتری را در گاراژ به دست می آوریم، که اگر گاراژ به عنوان یک انبار یا یک کارگاه کوچک نیز عمل کند، مفید است.

سپس کاست بر روی دیوار بیرونی نصب می شود. متریال در نظر گرفته شده برای نصب در فضای باز به اندازه کافی در برابر افراد غیرمجاز و شرایط آب و هوایی محافظت می شوند.

درب کرکره ای یک انتخاب عالی برای دهانه های کم وسعت است. در هنگام بسته شدن و باز کردن، ارسی فضای جلوی ورودی گاراژ را اشغال نمی کند (در یک صفحه عمودی حرکت می کند) که راحتی استفاده از فضای ورودی را افزایش می دهد.

کرکره های برقی تنها مدل های درب هستند که به طور استاندارد به درایو الکتریکی مجهز هستند.

البته مانند درب های سکشنال، حتی در مواقعی که منبع تغذیه وجود ندارد، می توان به صورت دستی نیز با آنها کار کرد.

ویژگی  بارز درهای کرکره ای استحکام و دوام بالای آنهاست. پروفیل ها معمولاً از آلومینیوم بادوام و مقاوم در برابر خوردگی ساخته می شوند و معمولاً با فوم پلی اورتان پر می شوند. سطح لت ها معمولا با رنگ اپوکسی مقاوم و ضد خش و مقاوم در برابر اشعه ماوراء بنفش تکمیل می شود.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *