قیمت خرید سایبان برقی | فروش قفل اتوماتیک ساختمان | درسان

نصب انواع سایبان کرج: سایبان های برقی برای کارکردهای مختلف امروزه بسیار مرکز توجه هستند. امروزه شرکت ها و فروشگاه های بسیاری اقدام به تولید و فروش سایبان های برقی نموده اند. اگر شما نیز مایل به همکاری در فروشگاه و شرکت های نصب سایبان برقی هستید ، فرم استخدام ما را پر کنید.

نصب انواع سایبان کرج | تعمیر کرکره برقی | شرکت درسان

در این مقاله ما شما را با نحوه استفاده و نصب سایبان برقی بیشتر آشنا می کنیم.

انتخاب سایبان برقی بر اساس نحوه استفاده از ان

در انتخاب سایبان ابتدا بر جایی که قرار خواهد گرفت دقت کنید . آیا سایبان برقی به ادامه خانه تبدیل می شود یا در قالب یک شی جداگانه برنامه ریزی می شود.

آیا برنامه ریزی شده است که ساختار را برای زمستان از بین ببریم.

مالک قصد دارد برای سایبان چقدر هزینه کند، ‍به عنوان مثال، اگر سایبان مستقیماً در کنار خانه قرار می گیرد (صرف نظر از هدف آن)،بهتر است به وحدت سبک پایبند باشید. هنگامی که سایبان بخشی از باغ یا پارک می شود، همین امر در مورد گزینه ها صدق می کند. اگر به عنوان مثال، فرم های کوچک معماری از چوب در اطراف وجود دارد، بهتر است یک سایبان در همان طرح انتخاب کنید.

برای ساختمان‌هایی که برای مصارف خانگی استفاده می‌شوند، لذت‌های هنری و طراحی مهم نیست، بلکه قابلیت اطمینان و دوام مهم است. نیازی به کاشی و سرامیک نیست. کاملاً با تخته سنگ یا تخته راه راه جایگزین می شود.

نصب انواع سایبان کرج | تعمیر کرکره برقی | شرکت درسان

سایبان کرج

اگر تمایل به پنهان کردن ایوان، استخر، منطقه تفریحی در کشور از آفتاب وجود دارد، می توانید از پلی کربنات سلولی استفاده کنید. در هنگام باران صدا ایجاد نمی کند، تحت اشعه ماوراء بنفش و در شرایط رطوبت بالا ثابت نمی افتد.

چگونه سایبان برقی را نصب کنیم

اگر برای پوشاندن خودرو یا ایجاد سایبان در بالکن یا حیاط از آفتاب یا باران   نیاز به سایبان دارید، می توانید خودتان آن را مونتاژ کنید. ستون های لوله (پلاستیک، فلز) در گوشه ها حفر می شود. یک پارچه بنر یا برزنت از بالا کشیده شده است.

اما چنین طراحی به شکل جالبی متفاوت نیست. اگر می‌خواهید چیزی اصلی‌تر بسازید، می‌توانید یک سایبان پلی کربنات را مطابق با دستورالعمل‌های زیر مونتاژ کنید.

طراحی و آماده سازی

هر ساخت و ساز با آماده سازی پروژه آغاز می شود. اگر دانش خود را ندارید، بهتر است با یک متخصص تماس بگیرید. او یک طرح ترسیم می کند، مقدار مواد را محاسبه می کند.

صاحب سایت همچنان می تواند آماده سازی قلمرو را آغاز کند. سایت از سنگ و ریشه پاک شده، تسطیح شده است.

تکیه گاه های سایبان

اگر سایبان از اندازه قابل توجهی برخوردار باشد، توصیه می شود یک پایه ستونی را تجهیز کنید. در محوطه ابتدا نقاط قرارگیری تکیه گاه ها مشخص می شود. می توانید خود را به چهار گوشه محدود کنید یا گوشه های متوسط ​​را در فاصله 1.5 تا 2 متری از یکدیگر اضافه کنید تا ساختار بادوام تر شود.

در زیر هر تکیه گاه، یک گودال با عمق حداقل 80 سانتی متر حفاری می شود.در مرحله بعد، مستقیماً پشتیبانی ها  قرار می گیرند و به دقت تراز می شوند. پس از آن می توانید ملات بتن بریزید.

تعمیر کرکره برقی در کرج

پس از نصب تمامی ساپورت ها، باید چند روز استراحت کنید. بتن باید استحکام پیدا کند. در غیر این صورت، تحریف ممکن است.

نصب قاب

قاب از گوشه یا لوله حرفه ای روی زمین مونتاژ می شود. این امر به ویژه برای سازه های پیچیده با دهانه های متعدد صادق است. در مرحله اول، فناوری جوشکاری قطعات در حال کار است. بقیه طبق نمونه جمع آوری می شوند.

علاوه بر این، لوله های  به لبه بالایی تکیه گاه ها جوش داده می شوند و قاب از قبل به آنها وصل شده است. در این مرحله استفاده از وینچ یا کمک دستیاران برای بلند کردن قطعات سنگین توصیه می شود.

در همان مرحله، توصیه می شود سیستم های زهکشی را نصب کنید تا رطوبت در هنگام بارش باران، منطقه زیر سایبان را سیل نکند. علاوه بر این، قطعات فلزی به رنگ انتخاب شده برای محافظت در برابر خوردگی و افزایش خواص تزئینی کل ساختار رنگ می شوند.

نصب ورق های پلی کربنات

اینجا هم کار روی زمین شروع می شود. ورق ها مطابق با نقشه های اصلی بریده می شوند. همچنین توصیه می شود سوراخ هایی را برای اتصال دهنده ها روی زمین در فاصله کمتر از 4 سانتی متر از لبه از قبل سوراخ کنید. اگر سایبان از چند ورق تشکیل شده باشد، برای جبران انبساط حرارتی، حداقل 3 میلی متر فاصله بین آنها باقی می ماند.

برای جلوگیری از نشت آب از طریق اتصالات، آنها را از بالا با نوارهای آلومینیومی با درزگیر می پوشانند. رنگ به گونه ای انتخاب می شود که با کل طرح مطابقت داشته باشد. اگر درزها در پایین قرار داشته باشند، نوار سوراخ برای پوشاندن آنها لازم است تا در تخلیه آب اختلال ایجاد نکند.

در آخرین مرحله، برای تزئین سایبان، برای انجام روشنایی باقی می ماند. می توانید صندلی راحتی، میز، مبل نصب کنید و مهمانان را دعوت کنید.

اگر شما نیز مایلید به نصب و فروش سایبان برقی مشغول به کار شوید . فرم استخدام سایبان برقی را پر کنید.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *