کاربرد درب اتوماتیک | تعمیر کرکره برقی در کرج | درسان

نصب انواع درب اتوماتیک کرج: هنگامی که صحبت از خودکار کردن فضای ورودی به میان می آید، انواع مختلفی از درب وجود دارد تا بتوان راه حلی متناسب با نیازهای هر شرکت ارائه داد. در این مقاله نگاهی به مزایای سیستم های درب اتوماتیک کشویی می اندازیم.

نصب انواع درب اتوماتیک کرج | کاربرد جک پارکینگی | درسان

صرفه جویی در فضا با درب اتوماتیک: احتمالاً بزرگترین مزیت درب های اتوماتیک کشویی طراحی صرفه جویی در فضا است. به همین دلیل این نوع درب اتوماتیک برای مناطق شلوغ با ترافیک متقابل عالی است. برگ های درب به داخل اتاق باز نمی شوند و بر این اساس در قسمت ورودی هیچ فضایی اشغال نمی کند. سیستم‌های درب اتوماتیک کشویی برای محیط‌هایی که افراد در جهات مختلف راه می‌روند، مانند فرودگاه‌ها یا ایستگاه‌های قطار و همچنین در مغازه‌هایی که فضا محدود است، انتخاب خوبی هستند . علاوه بر این، آنها همچنین در شرایط سخت محیطی در مقابل طوفان ها مختلف با های شدید تاب می‌آورند و در یخبندان اختلالی در کارکرد آنها ایجاد نمی‌شود.

ایمنی بهینه در سیستم های درب اتوماتیک

سیستم های درب کشویی اتوماتیک یک انتخاب ایمن برای ورودی ساختمان هستند، خطر آسیب با این درب ها کم است. از آنجایی که درها به صورت کشویی باز می شوند، در اصل هیچ خطری برای به دام افتادن کاربران توسط درب وجود ندارد. سنسورهای امنیتی، باز شدن با کنترل زمان با فناوری فرستنده و سنسورهای جانبی نوآورانه، امنیت درب‌های اتوماتیک کشویی را افزایش می‌دهند، زیرا به فناوری‌ها اجازه می‌دهند تا به کاربران در زمان واقعی واکنش نشان دهند و فرآیند بسته شدن را مختل نکنند. تمامی درب های اتوماتیک کشویی شرکت ما در کرج  دارای بالاترین استانداردهای امنیتی و آخرین استانداردها بوده و بر این اساس دارای گواهینامه می باشند.

درب اتوماتیک کرج

انطباق درب اتوماتیک

همانطور که قبلا ذکر شد، درب های اتوماتیک کشویی در خط مقدم رعایت هنجارها و استانداردها هستند. هر کسی می تواند از این نوع درب برای ورود به ساختمان استفاده کند.

نصب انواع درب اتوماتیک کرج | کاربرد جک پارکینگی | درسان

آسیب های جسمی یا چمدان های سنگین مشکلی در استفاده از این درب ایجاد نمی‌کنند. حسگرهای هوشمند تضمین می کنند که افرادی که نیاز به دسترسی بدون مانع دارند می توانند به راحتی از آن عبور کنند. اما نه تنها این، آنها همچنین گذرگاه بهینه را به عنوان یک راه فرار ارائه می دهند، زیرا سنسورها همچنین تضمین می کنند که هیچ مانعی برای افرادی که مجبور به ترک سریع ساختمان هستند وجود ندارد. در تأسیساتی مانند بیمارستان‌ها نیز می‌توان استاندارد بالایی از بهداشت را حفظ کرد زیرا ورودی بدون لمس باعث کاهش انتشار میکروب‌ها می‌شود.

جک پارکینگی

درب اتوماتیک متناسب با فضای ورودی شما:

درب های اتوماتیک را  می توان به صورت سفارشی و متناسب با نیازهای منطقه ورودی شما ساخت. اگر فضا محدود باشد، برای مثال، سیستم های درب کشویی را می توان به گونه ای نصب کرد که در دیوار محو شوند و دهانه درب تا حد امکان بزرگ باقی بماند. نیازهای مختلف آب و هوایی نیز با ویژگی هایی مانند شیشه عایق، فناوری TightSeal و بسته شدن سنسور قابل برآورده شدن است.

چه در یک بیمارستان، سوپرمارکت، هتل، ساختمان اداری یا هر ساختمان عمومی دیگری، درب های کشویی اتوماتیک همیشه باید در برنامه ریزی شما در نظر گرفته شوند زیرا تقریباً در هر محیطی می توانند مزایای بزرگی را ارائه دهند.

بهره وری انرژی با درب اتوماتيک

درب های اتوماتیک همچنین مزایای مصرف انرژی را به همراه دارند. به لطف خودکار بودن، این درهای کشویی برای مدت طولانی باز نمی شوند، زیرا هیچ کس مجبور نیست دوباره آنها را ببندد. اگر افراد مربوطه از در عبور کرده باشند، بلافاصله و به طور خودکار دوباره بسته می شود. این باعث صرفه جویی در انرژی گرمایشی می شود که به نوبه خود بر هزینه های انرژی شما تأثیر می گذارد. علاوه بر این، همه درهای کشویی باید استانداردهای فنی بالایی را مطابق با استانداردهای ملی و بین المللي داشته باشند که سطح بالایی از محافظت شخصی را تضمین می کند. به اصطلاح سنسور حسی از بسته شدن درب تا زمانی که فرد یا شیئی در محوطه درب وجود دارد، جلوگیری می‌کند.

یک درب اتوماتیک را می توان به طور انعطاف پذیری، تقریباً هر موقعیت ساختمانی تطبیق داد و می تواند عمداً به عنوان یک عنصر برجسته انتخاب شود. البته تمامی درب های اتوماتیک کشویی برای مسیرهای فرار و نجات نیز قابل استفاده هستند.

در پایان

با مراجعه به شرکت درب اتوماتیک ما در کرج ، انواع درب اتوماتیک  را با کیفیت بالا با درایوهای قدرتمند درب کشویی دریافت می کنید. ما اماده راهنمایی شما در انتخاب این نوع درب ها هستیم.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *