انواع نرده شیشه ای | جک پارکینگی کرج | شرکت درسان

مزایا نرده شیشه ای: آیا هنوز در مورد متریالی که نرده پله یا بالکن شما باید از آن ساخته شود تردید دارید؟ زیاد فکر نکنید! گرایش های مدرن در طراحی داخلی به طور فزاینده ای به سمت استفاده از شیشه گرایش پیدا می کند. و مزایای نرده شیشه ای مشهود است. بیایید نگاهی دقیق تر به مزایای نرده شیشه ای بیندازیم.

مزایا نرده شیشه ای | تعمیر کرکره برقی | شرکت درسان

مزایا‌ی نرده شیشه ای

نرده های شیشه ای در پله ها، استخرها، بالکن ها و …برخلاف سایر متریال‌ها نه تنها جلوی دید را نمی گیرند، بلکه باعث افزایش بصری اجسام پشت شیشه می شوند.

شیشه از نظر بصری اتاق را بزرگ می کند، سقف ها را مرتفع می کند، افرادی که ترس از فضاهای بسته دارند در اتاق هایی که با شیشه تزئین شده اند احساس خوبی دارند.

نرده های شیشه ای قوی و بادوام هستند، زیرا از شیشه لمینت مقاوم و با دوام در برابر ضربه ساخته شده اند. حتی یک ضربه محکم با یک جسم نوک تیز تنها منجر به ایجاد ترک هایی روی آن می شود و شکل کلی اصلی سازه بدون تغییر باقی می ماند.

بالکن شیشه ای

این نرده ها با مواد شوینده معمولی کاملا تمیز می شوند. توجه داشته باشید که پولیش به شما این امکان را می دهد که تمیزی اصلی شیشه را برای مدت طولانی حفظ کنید،به این معنی که گرد و غبار به آرامی روی آن جمع می شود. اساساً آلودگی در قسمت اتصالات قفل در و پنجره، دستگیره ها ظاهر می شود. در پله‌های شیشه‌ای با نرده‌های تمام شیشه، نرده ها زیاد در معرض آلودگی هستند، اما هر گونه آلودگی را می توان به راحتی با یک پارچه مرطوب از بین برد.

نرده های شیشه ای نور را کاملا منعکس و چند برابر می کنند، بنابراین در اتاق هایی که در آن نصب شده اند، می توانید در مصرف برق صرفه جویی کنید.

سازه های شیشه ای به راحتی نصب می شوند. با یک رویکرد حرفه ای، نصب زمان زیادی را صرف نمی کند و به هزینه های زیادی نیاز ندارد.

از نظر زیبایی شناسی، شیشه بسیار بهتر از سایر مواد مورد استفاده برای نرده ها است. نرده شیشه ای به زیبایی در فضای داخلی تقریباً هر سبکی قرار می گیرد.

نحوه اجرای نرده شیشه ای:

با توجه به روش نصب و اجرا نرده،  این متریال گزینه‌های زیر را ارایه می‌دهد:

ساختار شیشه ای: در این نوع تمام ساختار کاملا شیشه ای است و هیچ گونه قاب یا ستون فلزی ندارد و با  بست‌های مخصوصی متصل می شود .

روش دیگر ترکیبی است، در روش   ترکیبی قسمت شیشه ای حصار با استفاده از تکیه گاه های فلزی ویژه انجام می شود.

تمام نرده‌های شیشه‌ای که امروزه ارائه می‌شوند می‌توانند در نوع شیشه‌های مورد استفاده متفاوت باشند، انواع شیشه شامل موارد زیر می‌شود:

چند لایه : مزیت اصلی این نوع شیشه ایمنی بالای آن  است و در صورت شکستن قطعات تیز ایجاد نمی کند. علاوه بر این، شکستن چنین شیشه ای به تلاش زیادی نیاز دارد.

تعمیر کرکره برقی در کرج

تقویت شده: به طور مطلوب توانایی حفظ بارهای مکانیکی بزرگ را دارد. از جنبه های مثبت، به دوام و ایمنی ان نیز باید اشاره کرد.

آینه: چنین شیشه ای اغلب به عنوان پنجره های دو جداره روی پنجره ها نصب می شود،

زیرا با کمک آن می توان حداکثر محافظت از اتاق را در برابر نور خورشید و گرم شدن سریع در تابستان فراهم کرد.

اما در برخی از نرده ها نیز برای بازتاب نور به کار می‌رود.

مزایا نرده شیشه ای | تعمیر کرکره برقی | شرکت درسان

شیشه های رنگی: از شیشه های رنگی به طور گسترده ای برای تزئین نرده پله ها و بالکن استفاده می شود.

نصب نرده شیشه ای

هنگام نصبنرده شیشه ای، مهم است که هنجارها و الزامات توزیع اتصال دهنده ها را در نظر بگیرید. اگر نرده ها برای بالکن ساخته شوند،

می توانند از نوع یک تکه و بدون قاب فلزی باشند.

هنگام نصب نرده های شیشه ای در طبقه همکف، لازم نیست از شیشه های ضخیم در همه بخش های ان استفاده شود،

اما اگر نرده در تمام ارتفاع اتاق اجرا شود، مهم است که نگران کیفیت باشید و فقط محصولات شاخص با حداکثر قدرت را انتخاب کنید

در پایان

شرکت نرده شیشه ای ما در کرج قادر خواهد بود برای شما نرده های شیشه ای تولید کند

که نه تنها با استانداردهای کیفیت بین المللی کاملا مطابقت دارد، بلکه شما را به دکوراسیون اتاق ها به سبک آینده نگر نزدیک کند.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *