مزایای قفل برقی | کاربرد آرام بند | شرکت مهندسی درسان

مزایای قفل برقی: پیشرفت‌های فناوری مدرن به مصرف‌کنندگان گزینه‌های بیشتری را برای ایمن‌سازی و دسترسی به خانه یا محل کارشان می‌دهد. یکی از بزرگترین پیشرفت ها در زمینه امنیت، ظهور مکانیسم های قفل الکترونیکی است. آیا نمی دانید که آیا قفل الکترونیکی برای شما مناسب است؟ ما شما را با جوانب مثبت و منفی و کاربرد قفل برقی آشنا خواهیم کرد تا بتوانید آگاهانه تصمیم بگیرید.

مزایای قفل برقی | کاربرد آرام بند | شرکت مهندسی درسان

بدون کلید برو

مزیت محبوب قفل الکترونیکی این است که می توانید بدون نیاز به حمل کلید به خانه خود دسترسی داشته باشید. قفل‌های الکترونیکی می‌توانند بر اساس یک کد برنامه‌ریزی شده یا از طریق برنامه‌ای روی گوشی شما در را قفل و باز کنند.

کدهای تعیین شده برای ساعات معین

با نصب قفل، می توان کدهای مختلفی را برای استفاده توسط افراد مختلف برنامه ریزی کرد، خواه فرزندان شما، شخصی که در خانه شما کار می کند، یک شرکت نظافتی یا یک مهمان موقت است. می توانید این کدها را طوری ایجاد کنید که فقط در روزها یا دوره های زمانی خاصی کار کنند.

قفل برقی کرج

دنباله حسابرسی

اکثر قفل های برقی دارای یک اپلیکیشن هستند. هنگامی که هر فرد از کد تعیین شده خود استفاده می کند، شما یک مسیر حسابرسی قابل مشاهده در برنامه خواهید داشت که به شما اطلاع می دهد زمانی که شخصی از کد خود برای دسترسی به خانه استفاده کرده است. این سرنخ لایه ای از شفافیت و قابلیت اطمینان را فراهم می کند که با قفل های مکانیکی امکان پذیر نیست.

آرام بند کرج

نظارت بر خانه از راه دور

با کمی کار اضافی درب، می توانید یک قفل برقی را نیز به یک سیستم اتوماسیون خانگی وصل کنید. این می تواند به شما امکان دهد بدون توجه به جایی که هستید، در را از تلفن خود باز یا ببندید. همچنین اگر در تعطیلات هستید یا برای مدت طولانی می توانید خانه خود را کنترل کنید.

قفل مغناطیسی | سایبان برقی کرج | شرکت مهندسی درسان

معایب قفل های برقی

خرابی باتری

در حالی که اکثر این قفل ها دارای ویژگی هایی هستند که امکان تعویض ساده باتری را فراهم می کند یا در صورت کم شدن برق به شما هشدار می دهد، برخی از آنها گزینه ورود کلید را به عنوان یدک می گذارند. اگر کلید خود را در دست ندارید، یا اگر قفل شما از ورود کلید پشتیبانی نمی کند، ممکن است در صورت قطع برق قفل شود.

امنیت گوشی

با قفل های الکترونیکی، راحتی نیز می تواند یک نقطه ضعف باشد. تصور کنید گوشی شما گم شده یا دزدیده شده است. اگر برای ورود به خانه خود به یک برنامه متکی هستید، نه تنها گوشی خود را گم کرده اید، بلکه کلیدهای خود را نیز گم کرده اید.

امنیت برنامه

برنامه‌ای که قفل‌های شما را کنترل می‌کند، اطلاعاتی را در خود جای می‌دهد که خانه شما را ایمن می‌کند. اگر خود برنامه هک شود، هکرها می توانند امنیت خانه شما را از دور کنترل کنند.

با استفاده از صفحه کلید

یکی از نگرانی هایی که ممکن است در طول زمان آشکار شود این است که کدهای پرکاربرد روی صفحه کلید ظاهر می شوند. به عنوان مثال، اگر کد شما 1-2-3-4 باشد و هر روز از آن استفاده کنید، آن اعداد روی صفحه کلید ظاهر می شوند. ممکن است یک مزاحم احتمالی برای شکستن کد دسترسی شما بر اساس اعدادی که بیشتر می پوشید، کار آسان تری داشته باشد.

هزینه

قفل های برقی معمولاً به دلیل ویژگی ها و راحتی بیشتر قیمت بالاتری دارند.

با پیشرفت تکنولوژی، امنیت خانه و کسب و کار شما نیز ممکن است تغییر کند.

ما همه مصرف کنندگان را تشویق می کنیم تا خود را در مورد خطرات و مزایای قفل های الکترونیکی آموزش دهند تا بتوانند آگاهانه ترین تصمیم را در مورد ایمن سازی خانه یا محل کار خود بگیرند.

کاربرد قفل برقی

قفل برقی را می توان برای هر مکانی که تصور می کنید نیاز به امنیت دارد می توان به کار برد.قفل برقی را می توان برای خانه های مسکونی ، تجاری، دفتر کار ، فروشگاه و … استفاده کرد.

اگر در یک شرکت، اداره  یک اتاق  حساسیت بالاتری نسبت به سایر مکان ها دارد ، می توان با مجهز نمودن قفل برقی و دادن کد ان به برخی افراد امنیت آن را بالا برد. خانه های مسکونی با قفل برقی امن تر می شوند و تردد به آن برای مالکین آن راحت تر است. در کل قفل های برقی هیچگونه محدودیت استفاده و کاربرد ندارند و در هر مکانی استفاده می شوند.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *