درب اتوماتیک خرید کرج | کرکره برقی | شرکت مهندسی درسان

مزایای درب شیشه ای: با پیشرفت علم و فناوری، اغلب دفاتر و مکان های تفریحی و تجاری و درمانی به دلیل مزایای بیشمار درب های اتوماتیک شیشه ای از این  درب ها  استفاده می کنند. در این مطلب قصد داریم شما را با درب های اتوماتیک آشنا سازیم.

مزایای درب شیشه ای | بالکن شیشه ای کرج | درسان

  1. دارای ظاهر زیبا، سبک بدیع و رنگ های متنوع است، استفاده از آن آسان است، آزادانه فشار داده و کشیده می شود و به طور موثر فضای اشغال شده توسط در را ذخیره می کند. درب تاشو دارای مزایای وزن سبک، عایق حرارتی، عایق حرارت، مقاومت در برابر رطوبت، مقاوم در برابر آتش، کاهش صدا، عایق صدا، مقاومت اسید و قلیایی، مقاومت در برابر خوردگی و سایر پایداری شیمیایی است.
  2. ، تمیز کردن آسان، تغییر رنگ آسان، همچنین مناسب برای رستوران ها، هتل ها و مراکز درمانی و … است، نصب آن آسان و سریع، عمر طولانی و نگهداری راحت از مزایای این درب است.  به طور گسترده ای در دفاتر، کارگاه ها، و مناطق بزرگ برای عایق حرارتی، ضد حشرات، ضد گرد و غبار، محافظ و عایق کاری استفاده می شود.

درب اتوماتیک کرج

 اصل درب شیشه ای اتوماتیک

  1. دستگاه انتقال درب شیشه ای برقی از موتورهای مرغوب، چرخ دنده ها، کاهنده دنده حلزونی، ریل های خطی و مکانیزم های دیگر تشکیل شده است که قسمت های اصلی آن از فولاد مرغوب و با دقت پردازش بالا ساخته شده است و همه آن ها را طی کرده است. عملیات حرارتی، با عملکرد پایدار و عمر طولانی و غیره از دیگر ویژگی های این درب است.
  1. هنگام کار، موتور جعبه انتقال را به حرکت در می آورد تا دنده را به حرکت درآورد، دنده قفسه های بالا و پایین را به صورت خطی در جهت مخالف حرکت می دهد، رک شاتون را به حرکت در می آورد، میله اتصال بازوی چرخان را به حرکت در می آورد. به بدنه در وصل می شود تا درب آزادانه باز شود. 

مزایای درب شیشه ای | بالکن شیشه ای کرج | درسان

نکات انتخاب اندازه درب شیشه ای اتوماتیک

  1. درب شیشه ای برقی باید به دقت از نظر اندازه محاسبه شود و سعی کنید تا حد امکان کوچک باشد تا نیازهای شما را برآورده کند. زیرا بسیاری از واحدهای ساختمانی برای سهولت در گذراندن پروژه های خود هرگز عملکرد درب ها را در نظر نمی گیرند. اگر درب فقط نیاز به عبور عابرین پیاده داشته باشد و نیازی به عبور از اجسام بزرگ نباشد، دهانه درب اتوماتیک شیشه ای حدود سه متر ارتفاع و شش متر عرض و لنگه در 2.2 متر ارتفاع و 1.5 متر عرض جو دارد. . درب اتوماتیک شیشه ای با این سایز خاصیت حرارتی خود را از دست نمی دهد و در مصرف انرژی نیز صرفه جویی می کند.
  1. اگر درب اتوماتیک شیشه ای برقی نیاز به عبور از یک جسم نسبتاً بزرگ داشته باشد، اندازه درب اتوماتیک شیشه ای باید بزرگ شود و اندازه خاص باید با توجه به وضعیت واقعی تعیین شود.

بالکن شیشه ای کرج

نکات نصب درب شیشه ای اتوماتیک

  1. نصب درب شیشه ای اتوماتیک نیازمند  دانش و مهارت است. تسلط بر این مهارت نقش بسیار مهمی در تضمین عملکرد بعدی بدنه درب و افزایش طول عمر درب دارد. در این راستا شرکت ما در کرج نیز با توجه به دانش تخصصی مرتبط و سالها تجربه نصب، پیشنهادات زیر را جهت نصب درب شیشه ای برقی ارائه می دهد تا بتواند به همه کمک کند.
  1. قبل از هر چیز در نصب درب شیشه ای برقی باید به ترتیب نصب بدنه درب تسلط داشت یعنی مراحل کپی افق – ریل زمینی – تیرآهن – موتور – لنگه درب – عیب یابی را دنبال کنیم. ، تا نتیجه پروژه نصب درب اتوماتیک فاقد نقص بوده و به بهترین نحو اجرا شود.
  1. دوم اینکه روش نصب صحیح در درب شیشه ای برقی نقش حیاتی دارد. به عنوان مثال هنگام نصب ریل های کف درب باید از نصب ریل ها بر روی اسکلت اژدهای آهنی جوش داده شده اطمینان حاصل کنیم و اسکلت کلی باید افقی، عمودی، محکم و فشرده باشد و سطح ریل نیز باید باشد. مسطح و بدون سوراخ برای دستیابی به درب های اتوماتیک نرم و قابل اطمینان کار می کنند. به عنوان مثال دیگر هنگام نصب موتور باید اطمینان حاصل شود که جعبه کنترل درایو اتوماتیک و دستگاه تشخیص کنترل اتوماتیک به صورت ثابت بر روی تیر فولادی نصب شده اند و باید توجه داشت که صفحه اتصال حفاری یا جوش روی تیر فولادی باید قبل از نصب تیر فولادی تکمیل شود. هنگام نصب لنگه درب باید از قبل بررسی شود که آیا مسیر صاف و هموار است یا خیر.در صورت صاف نبودن مسیر باید با آسیاب صاف شود.پس از نصب لنگه درب کشویی مصالح حد الاستیک در محل نصب شود. انتهای لنگه درب کشویی برای اینکه لنگه درب به نرمی و روان سر بخورد.

نصب درب اتوماتیک

در نهایت پس از اتمام کل نصب درب اتوماتیک ، کار رفع اشکال و بازرسی مربوطه باید انجام شود

و نقش اطمینان از عملکرد طولانی مدت بدون مشکل بدنه درب را نمی توان نادیده گرفت. بر این اساس

می توان ابتدا بررسی کرد که آیا موارد کنترلی اصلی درب دارای استانداردهای نصب از جمله کیفیت، عملکرد،

اندازه، نحوه باز شدن، لوازم جانبی درب، وسایل مکانیکی و غیره درب است که باید مطابق با طراحی کاربر باشد.

علاوه بر این باید توجه داشت که آیا خط و خش، برآمدگی و سایر مشکلات در دکوراسیون سطح درب وجود دارد یا خیر،

در صورت وجود چنین مشکلاتی باید به موقع با آن برخورد کرد تا از ظاهر مجلل ظاهر کلی درب اطمینان حاصل شود.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *