نصب درب شیشه ای اتوماتیک | سایبان کرج | شرکت درسان

قیمت درب اتوماتیک در کرج: هیچ شانس دومی برای ایجاد یک تصور اولیه وجود ندارد، درهای اتوماتیک ورودی  فروشگاه یا شرکت ما ، اولین تاثیر را بر ذهن مشتری خواهد گذاشت. هدف ساختمان هر چه باشد مردم به آرامی و با خیال راحت از درهای اتوماتیک تردد می کنند.

قیمت درب اتوماتیک در کرج

تیم فروش درب اتوماتیک کرج راه‌حل‌های فنی نوآورانه مناسبی را برای تحقق دیدگاه‌های معماری شما در قالب درب های اتوماتیک  تاشو و کشویی به شما ارائه می کند.

تیم فروش درب های اتوماتیک کرج پیشنهادهای متنوع، گزینه های خلاقانه فردی، قابلیت اطمینان، عملکرد و برتری فنی را به شما پیشنهاد می کنیم.

قیمت درب اتوماتیک در کرج

درهای اتوماتیک در جزئیات قانع کننده هستند و با نصب و کارکرد واضح و ساده، عمر طولانی و نسبت قیمت به عملکرد عالی مشخص می شوند. شرکت درب اتوماتیک ما در کرج خدمات کاملی از جمله مونتاژ، راه اندازی، نگهداری و سرویس را به شما ارائه می دهد.

درب اتوماتیک چیست و چه مزیتی دارد؟

درب های اتوماتیک جمع و جور، بادوام، کم مصرف، ایمن و  ایده آل برای هر ساختمان هستند .

آنها یک راه حل مدرن برای باز و بسته کردن سریع ورودی ها و معابر در ساختمان های عمومی و مسکونی، مراکز خرید، هتل ها، بیمارستان ها، ورودی های بدون مانع ، ایستگاه های راه آهن، ادارات، بانک ها، فرودگاه ها، مراکز اداری و صنعتی هستند .

قفل برقی کرج

درب های اتوماتیک مترادف با راحتی هستند. قدرت، زیبایی و فناوری پیشرفته را در خود ترکیب می کنند.

درب های اتوماتیک ما در کرج شیشه ای برای استفاده از نور روز ایده آل هستند و نیازهای  روشنایی را برآورده می کنند.

قیمت درب اتوماتیک در کرج | قفل برقی کرج | درسان

در داخل ساختمان می توان آنها را برای طیف وسیعی از مصارف اجرا کرد. برای قفل کردن و باز کردن مطمئن درهای اتوماتیک کشویی، بسته به نیازهای ایمنی و عملیاتی، راه حل های قفل مختلفی را ارائه می دهیم.

درب های اتوماتیک ما در کرج میزان انرژی مورد نیاز برای گرم کردن یا خنک کردن ساختمان را کاهش می دهند و در نتیجه هزینه های کمتر و اثر زیست محیطی کمتری را به همراه دارند.

آنها می توانند به سنسورهای اضافی مجهز شوند که تنظیم دقیق زمان باز و بسته شدن را به منظور کاهش مصرف انرژی و در عین حال با سطح بالایی از امنیت فضای ورودی ارائه می دهند.

انواع درب اتوماتیک کرج

درب اتوماتیک کشویی خطی

درب های اتوماتیک همیشه هوشیار هستند و راحت ترین ورود و خروج را در اختیار کاربران قرار می دهند. درایو درب کشویی هر یک از نیازهای خاص شما و همچنین راه حل های استاندارد همه کاره درب اتوماتیک قابل اعتماد را برطرف می کند.

درب های اتوماتیک برای ورودی های بسیار مکرر با حداقل سایش ایده آل هستند. حتی یک بال فعال با ابعاد بزرگ یا وزن بالا تا 200 کیلوگرم به طور قابل اعتماد و بدون صدا رانده می شود.

درب اتوماتیک کشویی تلسکوپی

درب های کشویی اتوماتیک تلسکوپی راه حل ایده آلی هستند اگر نیاز به دستیابی به یک گذرگاه انتقالی گسترده با عبور بهینه افراد حتی با مناطق کوچک دارید.

آرایش تلسکوپی پهنای انتقال را به حداکثر می‌رساند و بنابراین انتخاب مناسبی است به‌ویژه در جایی که عرض فضای انتقال محدود است.

درب اتوماتیک کشویی قوسی

درب های کشویی قوسی ترکیبی از ظاهر سخاوتمندانه یک دستگاه درب استوانه ای با مزایای درب های کشویی انتقالی راحت و در عین حال کاربردی هستند.

درهای قوسی ما ظاهر ساختمان را جذاب تر می کند، مصرف انرژی را کاهش می دهد و راحتی افراد عبوری را افزایش می دهد.

درب اتوماتیک کشویی زاویه دار

درب های کشویی زاویه ای نوع خاصی از درب ها برای رندرهای خاص فضاهای ورودی هستند. زاویه درک شده می تواند در محدوده 90 درجه تا 179 درجه باشد.

در پایان

ساختمان های عمومی و مسکونی نیازمند راهکارهای باکیفیت برای ورودی ها و امنیت فضاهای داخلی یا خارجی هستند.

سیستم های درب اتوماتیک فروشگاه ما در کرج  برای این ساختمان  کاملاً مطابق با نیازهای منحصر به فرد شما سفارشی شده اند تا آزادی حرکت و حداکثر راحتی را برای شما به ارمغان بیاورند.

درب اتوماتیک  نه تنها باید ظاهر خوبی داشته باشد، بلکه باید با استانداردهای ساختمانی-فیزیکی، ایمنی و آتش نشانی نیز مطابقت داشته باشد.

شرکت درب اتوماتیک ما در کرج چنین سیستم های ورودی را با درجات مختلف اتوماسیون برای شما به ارمغان می آورد.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *