قفل برقی با کیفیت در کرج | فروش دوربین مداربسته | درسان

قیمت انواع قفل برقی: قفل برقی ایزو ابزاری هوشمند و تکاملی با ویژگی های مختلف برای محافظت بیشتر از محیط زیست است. علاوه بر این، از ناراحتی ناشی از قفل شدن به دلیل فراموش کردن یا گم کردن کلیدهای خود جلوگیری می کند. سرمایه گذاری در حفاظت از خانه یکی از اولویت های مصرف کنندگان است. حتی به این دلیل که بیشتر روز را در خانه خود می گذرانیم و افرادی که بیشتر دوستشان داریم در آنجا هستند. و این حفاظت از طریق امنیت درب ها انجام می شود.

قیمت انواع قفل برقی | خرید دوربین مداربسته | درسان

قفل های برقی ایزو مدرن تر و همه کاره تر، مدتی است که در بازار هستند و به راحتی در شرکت ها و هتل ها یافت می شوند. اما آنها همچنین به طور فزاینده ای در خانه ها، آپارتمان ها و مجتمع  ها استفاده می شوند. به عبارت دیگر، این یک تقاضای نوظهور و فرصتی برای تنوع بخشیدن به ترکیب محصولات فروشگاه شما است.

گزینه های مختلف باز کردن قفل وجود دارد، چه از طریق بیومتریک، کارت یا حتی با گوشی هوشمند – امنیت و ظاهری زیبا را ارائه می دهد.

قفل برقی ایزو چیست؟

تو کلید خودت هستی این مفهوم سهولت قفل برقی ایزو است که از استفاده از کلیدهای سنتی و همچنین قفل های مکانیکی صرف نظر می کند.

قفل برقی ایزو کاربردی تر و از نظر بصری جذاب تر، ابزاری است که در آن می توان درهای خارجی را از طریق رمز عبور، برچسب مجاورت (یا جاکلیدی)، برنامه تلفن همراه یا احراز هویت بیومتریک باز کرد. تا زمانی که رمز عبور را فراموش نکنید، احتمال قفل شدن در خانه عملاً صفر است.

قیمت انواع قفل برقی | خرید دوربین مداربسته | درسان

یکی دیگر از امکانات این است که رمزهای عبور را می توان با اقوام و دوستان نزدیک به اشتراک گذاشت. با این کار نیازی به ساخت کلیدهای تکراری برای ورود این افراد به خانه یا محل کار شما نیست و همچنین امکان تغییر رمزهای عبور ثبت شده وجود دارد که کنترل کامل مالک را بر افرادی که می توانند به محیط دسترسی داشته باشند را تضمین می کند.

قفل برقی در کرج

دوست دارید: درباره مدل های قفل الکترونیکی سوپرانو بیشتر بدانید

علاوه بر این، در صورت نفوذ، برخی از مدل های موجود در بازار یک سیگنال صوتی منتشر می کنند تا در صورت تلاش شخصی برای ورود به محیط، از آن مطلع شود. اگر رمز عبور پس از چندین بار تلاش اشتباه باشد، این هشدار فعال می شود.

مزایا

یکی دیگر از مزایای مهم قفل برقی ایزو، بسته شدن خودکار است. به این ترتیب دیگر مشکل فراموشی درگاه باز وجود ندارد. این سیستم دارای دستگاهی است که به محض ضربه زدن به در به طور خودکار قفل می شود.

این یکی از مهمترین عملکردها برای امنیت کاندومینیوم ها است، به عنوان مثال، جاهایی که رفت و آمد افراد مکرر است و خطر فراموشی درهای باز و دروازه ها بیشتر است. اما این محصول همچنین برای استفاده در مکان‌هایی با رفت و آمد افراد زیاد مانند رختکن شرکت‌ها، کتابخانه‌ها و سالن‌های ورزشی است.

دوربین مدار بسته کرج

تفاوت قفل برقی با قفل دیجیتال چیست؟

در این مورد، موضوع فقط اسم است. آنها عملا مترادف هستند. در بعضی جاها ممکن است اصطلاح «قفل برقی» و در برخی دیگر «قفل دیجیتال» را پیدا کنید. محصولات دارای ویژگی ها و مزایای یکسانی هستند.

یعنی گام به گامی که در اینجا خواهید خواند هم برای قفل الکترونیکی و هم برای قفل دیجیتال معتبر است. اما همانطور که در بالا توضیح دادیم در مورد قفل های برقی صدق نمی کند.

قفل برقی ایزو چگونه کار می کند؟

به طور کلی، بسته به مدل، قفل الکترونیکی دارای زبانه ای است که به سمت استاپ پیشروی می کند. اگر در نسخه های رایج این قفل به دلیل چرخاندن هسته قفل با کلید باشد، در نسخه الکترونیکی پس از احراز هویت توسط مکانیزم قفل به طور خودکار فعال می شود.

این مزیت بزرگ محصول است. قفل برقی ایزو علاوه بر جلوگیری از ورود افراد به خانه و یا باز کردن کمد دیواری به عنوان مثال، تضمین امنیت بیشتر نسبت به قفل های سنتی است.

این به این دلیل است که هیچ هسته کلیدی وجود ندارد که امکان استفاده از آچار یا سایر تجهیزات مشابه را فراهم کند تا بدون مجوز باز شود. به گفته متخصصان، حتی با کلید ویکت نمی توان دری را که دارای قفل برقی است باز کرد.

دقیقاً برای امنیت است که بسیاری از مردم این سرمایه گذاری را انتخاب کرده اند. حتی به این دلیل که، متأسفانه، صدها ویدیو در اینترنت وجود دارد که نشان می‌دهد چقدر آسان است که به قفل‌های سنتی نفوذ کنید. حتی تقویت با کلید ضد سرقت  تضمینی برای محافظت نیست و به راحتی قابل نقض است. به همین دلیل قفل سنتی فقط روی درهای داخلی خانه مانند اتاق خواب ها کارآمد است که به سیستم امنیتی قوی وابسته نیستند.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *