عملکرد قفل برقی | دستگیره دیجیتال چیست | شرکت درسان

قیمت انواع قفل برقی کرج: قفل برقی ایرانی سیستمی است که فقط به یک کنترل با استفاده از یک دکمه فعال برای باز شدن آن بستگی دارد. عموماً درب از راه دور و در بسیاری از موارد توسط دربان و پس از شناسایی بازدیدکننده از طریق دستگاه مخابره داخل ساختمان باز می شود.

قیمت انواع قفل برقی کرج | فروش کرکره برقی | درسان

همانطور که از نامش پیداست به برق متصل است.

صدای بسیار مشخصی را منتشر می کند که نشان دهنده اجازه باز کردن آن است.

مدل های قفل برقی ایرانی چیست؟

مدل های مختلفی از قفل های برقی ایرانی  در بازار موجود است. برخی از آنها به کاربران اجازه می دهند دو یا چند سیستم امنیتی را همزمان پیکربندی کنند.

یعنی می‌توان بیومتریک و رمز عبور را فعال کرد تا مثلاً مناسب‌ترین روش برای محیط پیدا شود.

بالکن تاشو

همه اینها البته به فکر رفاه مردم و ارائه محصولات با کیفیت و تست شده و تضمینی است. آنهایی که با رمز عبور یا بیومتریک فعال می شوند، سنتی ترین هستند.

درباره آنها بیشتر بدانید:

قیمت انواع قفل برقی کرج | فروش کرکره برقی | درسان

رمزعبور

یکی از پرکاربردترین مدل های موجود در بازار است. قفل درب از طریق رمز عددی باز می شود

. سیستم ها امکان ترکیب های فردی یا جمعی را فراهم می کنند – برخی از مدل ها هزاران ترکیب ممکن از 3 تا 20 رقم دارند.

برای اطمینان از امنیت و جلوگیری از کشف رمز عبور، اعداد روی صفحه لمسی ممکن است هر بار که دنباله وارد می شود ترتیب آنها را تغییر دهند.

مدل هایی با گزینه رمز عبور در حالت عمومی وجود دارد، نوعی رمز عبور موقت که فقط یک بار قابل استفاده است.  همچنین گزینه رمز عبور جعلی، یک فناوری ضد سرقت که به شما امکان می دهد هر کدی را قبل یا بعد از رمز عبور واقعی وارد کنید و از کشف آن جلوگیری کنید. این گزینه برای خانه‌ها و محیط‌هایی با تیراژ متوسط، مانند ساختمان‌ها و آپارتمان‌ها، گزینه خوبی است، اما ممکن است برای کسانی که تمایل دارند رمز عبور را به راحتی فراموش کنند، آسان نباشد.

تعمیر کرکره برقی کرج

بیومتریک

مانند بسیاری از گوشی های هوشمند یا دستگاه های خودپرداز در بانک، قفل درب با اثر انگشت باز می شود. برخی از مدل ها امکان ذخیره تا 100 بیومتریک را فراهم می کنند. این یکی از مراجع اصلی ایمنی در این بخش است، به همین دلیل است که برای محیط های مسکونی و حتی برای محیط های شرکت های بزرگ نشان داده شده است. به طور معمول، سیستم ها همچنین اجازه دسترسی از طریق رمز عبور را می دهند.

باز کردن از راه دور

در  مورد باز کردن درب  بدون ترک محلتان چه نظری دارد. این روش باز کردن با یک قفل برقی ایرانی امکان پذیر است که مدیریت آنها از طریق یک برنامه در تلفن هوشمند شما انجام می شود. علاوه بر این، سیستم هایی در بازار موجود است که گزارشی را با تمام اطلاعات ورودی و خروجی از خانه، شرکت یا آپارتمان صادر می کند.

علاوه بر این، ایجاد کلیدهای مجازی را امکان پذیر می کند که ممکن است با توجه به زمان و روز مورد نظر هفته، محدودیت های استفاده نیز داشته باشند. کلیدهای مجازی که ایجاد می کنید نیز می توانند از راه دور برای افراد دیگر ارسال شوند. به این ترتیب می توان کنترل کرد که چه افرادی به خانه شما دسترسی دارند.

برچسب مجاورت (یا زنجیره کلید):

در این مدل قفل برقی ایرانی  به کمک وسیله ای به نام تگ مجاورت یا جاکلیدی باز می شود. باید به یک صفحه در دسترس در قفل تقریبی شود. علیرغم ساده بودن، لازم است که فرد همیشه این وسیله را برای دسترسی به محیط داشته باشد. در نهایت عملکردی مشابه کلید در یک قفل سنتی دارد.

کارت:

این یک مدل بسیار سنتی در هتل ها، دفاتر یا محیط های مشترک با افراد زیادی است. قفل برقی  زمانی باز می‌شود که یک کارت مغناطیسی که قبلاً پیکربندی شده است، مانند کارت‌های اعتباری  نزدیک یا در قفل درب قرار داده شود.

گفتنی است امنیت تجهیزات نیز از هکرها جلوگیری می کند. این به این دلیل است که تمام برنامه نویسی ها مستقیماً روی قفل ها انجام می شود و از اتصال آنها به شبکه جلوگیری می کند.

قفل برقی ایرانی گام مهمی در ارزش گذاری ملک است که با بهترین تولید و اندیشیدن به مسائل امنیتی ترکیب خواهد شد. همچنین خانه شما را هوشمندتر، راحت تر و کاربردی تر می کند.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *