مزیت قفل برقی | دوربین مداربسته کرج | شرکت مهندسی درسان

قفل برقی درب: قفل برقی  درب حیاط ضروری ترین و مفیدترین چیز در خانه های شخصی است. در حال حاضر محبوب است زیرا به هیچ‌وجه نمی توان به آن نفوذ کرد. شکستن آن کار چندان ساده ای نیست.

باز کردن چنین قفلی با استفاده از یک کارت مخصوص ، با استفاده از کلیدهای الکترونیکی یا با وارد کردن یک کد شخصی خاص، واقع بینانه است. قفل های برقی نیز وجود دارد که تنها با اثر انگشت مالک باز می شوند.

قفل برقی درب | خرید آرام بند کرج | شرکت درسان

دسته بندی قفل برقی برای درب ورودی حیاط

مزیت اصلی قفل های الکترونیکی برای درب حیاط  سهولت استفاده و کارایی آنهاست. قفل الکترونیکی درب ورودی حیاط می تواند دو نوع باشد:

الکترومکانیکی؛

برقی با حامل مغناطیسی

این دو نوع در پست های بازرسی در ادارات یا مشاغل، در انبارها استفاده می شود. آنها به دلیل تعدادی ویژگی و انواع مختلف عملیات و همچنین به دلیل عملکرد داخلی حسابداری برای روز کاری استفاده می شوند. از بیرون، آنها شبیه یک قفل درب معمولی هستند، اما می توانند خمیده یا بالای سر باشند.

قفل برقی کرج

مزایا ، معایب و  ویژگی های قفل برقی درب ورودی حیاط

باز کردن چنین قفل هایی تقریباً غیرممکن است و در صورت شکستن آنها به هیچ وجه بدون مجموعه ابزار خاصی باز نمی شوند. در واقع جنبه مثبت و منفی چنین دستگاهی در یکسان است: باز کردن آن غیرممکن است ، این بدان معنی است که سارق وارد نمی شود. در صورت فراموشی کارت ، رمزعبور و نبودن مالک با اثر انگشت باز کردن آن سخت و دشوار است و باید با خدمات امنیتی یا تعمیر تماس بگیرید.

بر خلاف انواع دیگر قفل های مکانیکی، قفل های برقی دارای تعدادی مزیت هستند، آنها به دلیل محرمانه بودن مشهور هستند، باز کردن آنها تقریبا غیرممکن است. آنها از فولاد مخصوص ساخته شده اند، دستگاه قفل آنها بسیار بادوام است.

آرام بند کرج

قفل برقی درب ورودی حیاط نیز طول عمر بالایی دارد و نسبت به انواع دیگر قابل اعتمادتر است. اما با وجود تعدادی از ویژگی های مثبت، معایبی نیز وجود دارد:

ناپایداری ریز مدارهایی که در داخل هستند.

یک خطا در ریز مدار می تواند به دلیل اختلاف فشار اتمسفر مختل شود.

رمز عبور مخفی که ممکن است مالک آن را فراموش کند یا افراد غیرمجاز از ترکیب انتخاب شده جاسوسی کنند.

با این حال، این مشکل قابل حل است: با تماس با متخصصان، قفل دوباره برنامه ریزی می شود. چنین دستگاه های قفل در درهای ورودی، در درهایی که فقط از یک طرف باید به قفل دسترسی داشته باشد، در دفاتر، انبارها، در ایست های بازرسی، درب ورودی حیاط خانه ها، گاراژها، روی دروازه ها، نرده ها بسیار محبوب هستند.

قفل برقی درب | خرید آرام بند کرج | شرکت درسان

انواع قفل برقی درب ورودی حیاط

انواع مختلفی از دستگاه های الکترونیکی در بازار وجود دارد:

الکترونیکی

  با لمس کارت باز می شود. از چنین قفل هایی برای ورود به هتل، کلبه یا ساختمان اداری استفاده می شود. با چنین قفل هایی، خطر ورود افراد غیر مجاز به ساختمان به میزان قابل توجهی کاهش می یابد.

الکترونیک مکانیکی

 به  سه شیوه باز می شود: با کلید و با درایو الکتریکی که می تواند قفل را حتی از راه دور باز کند و همچنین می توان آن را با یک کد مخفی باز کرد که در صورت اشتباه وارد کردن کد از ورود به اتاق جلوگیری می کند. این قفل را روی دروازه ها، ورودی ها نصب کنید. عملکرد چنین تجهیزاتی با اتصال به سرویس داخل ساختمان صورت می گیرد.

ترکیبی

  دستگاهی با کلید الکترونیکی، محبوب ترین نوع قفل امروزی. امکان باز کردن با یک جفت کلید یا استفاده از کارت وجود دارد. قفلی از این نوع قابل اطمینان ترین در نظر گرفته می شود، زیرا اگر یکی از مکانیسم ها باز نشود، امکان باز کردن قفل دوم، سوم و غیره وجود نخواهد داشت، زیرا آنها توسط یک زنجیر به هم متصل می شوند.

بیومتریک

 با اثر انگشت مالک بازمی شود. این دستگاه اثر انگشت را می خواند. این بر روی یک برنامه اسکن لمسی کار می کند. آنها برای جدی ترین و مطمئن ترین محافظت از محل استفاده می شوند، آنها نمی توانند توسط اشخاص ثالث باز شوند. مزیت این است که مالک مجبور نیست رمز عبور را به خاطر بسپارد و مجبور نیست کارت و کلید را با خود حمل کند، این عملکرد توسط دستان او انجام می شود.

نامرئی

 یک نوع قفل مدرن است که برای افراد خارجی قابل مشاهده نیست و می توان آن را با استفاده از دستگاه های خاص پیدا کرد. هنگام باز و بسته شدن، دروازه با استفاده از مکانیزم های متشکل از یک جعبه دنده و یک موتور الکتریکی می چرخد. این مکانیسم ها به قفل مطمئن درب کمک می کنند.

پس از مطالعه دقیق اصل کار، می توانید چنین قفلی را خودتان نصب کنید. قفل برقی نامرئی مبتنی بر پیچ محکمی است، اما مکان و نحوه تعبیه آن در در قابل مشاهده نیست مگر اینکه از قبل در مورد آن اطلاع داشته باشید. این قفل هیچ سوراخ و رابطی ندارد و با کنترل از راه دور در فاصله 1 تا 10 متری باز می شود.

قیمت قفل برقی درب ورودی حیاط

حال که با قفل برقی ، ویژگی ، نحوه کارکرد و انواع آن آشنا شدید، حتما متوجه شده اید  که هر یک از این عوامل

بر قیمت نهایی قفل برقی درب ورودی حیاط تاثیر می گذارد. علاوه بر این متریال ساخت ، تجهیزات جانبی و  

برند نیز در قیمت قفل برقی تاثیر دارد . برای آگاهی از قیمت قفل برقی با این پشتیبانی ما تماس بگیرید.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *