خرید جک پارکینگی کرج | قیمت جک برقی پارکینگ | شرکت مهندسی درسان

خرید جک پارکینگ: امروزه اغلب مکانها یا خانه های ویلایی و کم رفت و آمد نیاز به سیستم جک درب پارکینگی دارند. این مجموعه درکنار قیمت مناسب کارایی مطلوبی نیز در باز و بسته کردن درب پارکینگ برای سالهای طولانی دارد.

خرید جک پارکینگ | کرکره برقی کرج | شرکت مهندسی درسان

جک پارکینگ به علت کارایی مطلوبی که دارد روزبه روز بر محبوبیت و متقاضیان آن افزوده میشود. پیش از روی کار آمدن این درب ها برای تردد از پارکینگ باید از ماشین سوار و پیاده میشدید و درب را باز و بسته می کردید ولی امروزه با روی کار آمدن این دربها فقط با یک کنترل در حیطه پارکینگ و بدون پیاده شدن از خودرو درب را باز و بسته می کنید.

انواع جک برقی پارکینگ

جک درب خودکار پارکینگ در گونه های مختلفی تولید میشود که از میان این درب ها می توان از درب اتوماتیک

ریلی پارکینگ، درب اتوماتیک لولایی، درب اتوماتیک زیرسقفی و درب اتوماتیک زیر سطحی و…نام برد.

هر شخصی بنا بر نیاز و فضایی که در اختیار دارد باید نوع مناسب را برگزیند.

جک پارکینگی کرج

از میان درب های نامبرده نوع لولایی پارکینگ متقاضیان بیشتری دارد. دلیل آن هم این است

که این دربها هم به بیرون هم به داخل باز و بسته می شوند. درب لولایی در گروه درب های سنگین جا می گیرد.

انواع جک برقی برای درب های کنترلی

بازویی تک لنگه پارکینگی : این گونه  جک روی درب های بزرگ که یک سره هستند قابل نصب می باشد. باز و بسته کردن در توسط همین یک جک انجام میگیرد.

ریلی درب پارکینگ: این جک های اغلب برای درب های بزرگ و یا در جاهایی که مکان برای باز شدن لولایی درب کم است، به کار گرفته میشود.

جک بازویی برای درب های دو لنگه پارکینگ: برای درب های پارکینگی که در اصطلاح دو لنگه  هستند  و از وسط باز میشوند نصب میشود ، این گونه درب، بسیار پر استفاده است.

کرکره برقی کرج

خرید جک پارکینگ | کرکره برقی کرج | شرکت مهندسی درسان

مهمترین کاربردهای انواع جک پارکینگی

جانشین ایده آلی برای نیروی انسانی هستند.

از جنبه  امنیتی می توان آنها را کنترل کرد.

مصرف انرژی کم و بازدهی بسیار زیادی دارد.

رفت و امد را در همه مکان ها راحتتر می کند.

سایبان برقی کرج

عناصر تشکیل دهنده جک برقی پارکینگ

جک برقی پارکینگ مثل سایر سیستم ها  از عناصر مختلفی ساخته شده است.

عناصر تشکیل دهنده جک برقی عبارتند از: کنترل، قطعات فلزی، چشمی، دو بازو که بر روی درب تعبیه می شود،

مرکز کنترل و چراغ های الارم. جک برقی در درب ها به منظور باز و بسته شدن خودکار درب نصب میشود.

این درب ها مشخصات مخصوص به خود را دارند که عبارتند از:

جک برقی توسط  حسگر ها و چشمی های که در آن وجود دارد، اجسام یا موانعی که زمان باز و بسته شدن درب وجود دارد را تشخیص می دهد و از بر خورد  درب به این اجسام ممانعت می کند. از مشخصات دیگر این نوع جک این می باشد که با اینکه منبع تغذیه این مدل جک ها برق و انرژی الکتریکی است و در ساعت هایی که برق قطع شود می توان آن را با  دست باز و بسته کرد.

نکات مهم خرید جک درب پارکینگ

جک هایی با برند معتبر را خریداری کنید و از خرید برندهای متفرقه خودداری نمایید‌. این جک های ناشناس کیفیت ندارد  و ممکن است به نام جک خارجی نیز به شما فروخته شوند. جک ها اغلب در ایران یا چین ساخته میشود ولی با نام خارجی عرضه میشود. پس غریب نامهای لاتین را نخورید و از مراکز سرشناس آن را خریداری کنید‌.

پک کامل جک حاوی دو عدد بازو ,یک جعبه فرمان,یک جفت چشمی ایمنی,یک عدد فلشر و دوعدد ریموت کنترل فابریک است.قفل برقی جک پارکینگی با پک عرضه نمیشود و باید ان را مجزا خریداری کرد.

درحین خرید وزن تقریبی هر لنگه و طول ان را به فروشنده گفته  تا کالای سازگاربا خواسته  شما را به شما عرضه کند. با آگاهی از وزن درب ازهزینه های اضافی پیشگیری میشود و جک متناسب با وزن درب را خریداری می کنید. هر چه وزن درب کمتر باشد میتوان جک هایی با قیمت کمتر را خریداری کرد. استاندارد درب های تولید  شده برای هر لنگ اغلب ۱.۸ متر است که در این میزان همه جک ها را می توان تهیه کرد. ولی  اگر عرض بیشتر از استاندارد باشد میبایست جک های با شفت بلند تر را انتخاب کرد. در ویژگی همه جک های درب پارکینگ این اعداد قید شده است تا خرید ان برای شما راحت شود.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *