سایبان برقی برای مغازه | کرکره برقی کرج | شرکت درسان

جک درب برقی چیست: زمانی که در حال انتخاب  اجزای مختلف درب پارکینگ  خود هستید را انتخاب می کنید، در نهایت به  درب بازکن  خواهید رسید. با وجود چندین گزینه محبوب و موثر در بازار، قبل از تصمیم گیری در مورد در بازکن مناسب متناسب با درب، گاراژ و ترجیحات خود، باید مزایا و معایب هر یک را در نظر بگیرید. یکی از گزینه های محبوب در حال حاضر، درب بازکن گاراژ جک دار است که مزایای متعددی را ارائه می دهد .

جک درب برقی چیست | سایبان برقی کرج | شرکت درسان

درب بازکن جک یک درب بازکن دیواری است که در کنار درب گاراژ نصب می شود. درب بازکن گاراژ جک میل لوله را به محل اتصال فنرهای درب گاراژ متصل می کند. از آنجایی که درب بازکن های جک  فضای بالای سر را در گاراژ آزاد می کنند، راه حل های  ایده آل برای گاراژهایی با سقف های بلند، سقف های زاویه دار و زمانی که می خواهید فضای ذخیره سازی اضافی بالای درب گاراژ خود داشته باشید، هستند.

جک پارکینگی کرج

چیزی که درب بازکن جک را – که گاهی اوقات “دربازکن درب گاراژ دیواری” نامیده می شود – از سایر گزینه ها جدا می کند این است که در سمت چپ یا راست درب گاراژ نصب می شود و به میله پیچشی در وصل می شود تا آن را به سمت بالا و پایین حرکت دهد. این به جای یک مسیر هوایی و سیستم ریلی است. درب بازکن به شفت محل نصب فنرها متصل می شود. این برای درب های عمودی بالابر، استاندارد بالابر و بالابر بالا کاملاً کار می کند. شما باید یک پریز برق در فاصله شش فوتی درب بازکن داشته باشید.

جک درب بازکن گاراژ مسکونی روی درب های بزرگ تا ارتفاع 14 فوت یا 180 فوت مربع کار می کند. در مقایسه با بازکن های چرخ دستی، فرآیند نصب، ظرفیت عملیاتی، طول عمر، عملکرد طولانی مدت و گارانتی مشابهی دارد. معمولاً 25 تا 30 درصد بیشتر از سایر درب بازکن های متداول گاراژ مانند درب بازکن های تسمه ای و زنجیری قیمت دارد، اما تعدادی از مزایای سرمایه گذاری همراه است.

سایبان برقی کرج

جک درب برقی چیست | سایبان برقی کرج | شرکت درسان

مزایای جک  درب  پارکینگ  چیست؟

در اینجا مزایای جک  آورده شده است:

حداکثر فضای ذخیره سازی: بسیاری از افراد دوچرخه، کایاک، کانو و سایر وسایل بزرگ خود را در فضای سقفی که یک سیستم ریلی با درب بازکن های تسمه و زنجیر می گیرد، انتخاب می کنند. در عوض، درب بازکن های جک میل مسکونی این فضای ذخیره سازی را ایجاد می کنند. آنها همچنین برای درب های بالابر مسکونی کار می کنند و نیاز به پانل کاذب را برطرف می کنند.

عملکرد بی صدا

اگر گاراژ شما نزدیک اتاق خواب یا سایر واحدهای نشیمن است، جک میل به دلیل عملکرد بی صدا انتخابی ایده آل است.

قابلیت استفاده بالا در گاراژهای نامنظم

گاراژهایی با سقف  با ارتفاع زیاد و عمق کم برای بازکن های میل جک بسیار مناسب تر هستند. سیستم های واگن برقی که از ریل استفاده می کنند به حداقل 48 اینچ فاصله بالای درب گاراژ نیاز دارند که بسیاری از خانه ها این فاصله را ندارند. اگر گاراژ شما دارای لوله‌ها یا دیگ‌های بخار است که نزدیک سقف قرار گرفته‌اند، این احتمال وجود دارد که این اقلام ناحیه مورد نیاز درب بازکن سنتی را مسدود کنند و درب بازکن جک‌شفت را به انتخاب ایده‌آلی تبدیل کنند.

افزایش ضمانت ایمنی

به جای اینکه یک واحد موتور برای سالها بالای ماشین شما آویزان باشد، می تواند با خیال راحت به کنار درب بسته شود و روی چیزی آویزان نشود. بازکن جک میل را می توان به صورت دستی نیز کار کرد که باعث می شود در مواقع اضطراری ایمن تر شود. چندین گزینه امنیتی در برخی از مدل‌ها بنا بر خواسته شما نیزوجود دارد، از جمله سیستم‌های برگشت ایمنی، حسگرهای ایمنی و فناوری کدهای نورد که می توان جک را به آن مجهز کرد. همچنین برای راحتی کار می توانید یک چراغ 200 واتی از راه دور انتخاب کنید.

سفارشی سازی

برخی از بهترین درب بازکن های جک میل مسکونی موجود در بازار امروزی با انواع کیفیت های قابل تنظیم عرضه می شوند. برخی از مدل‌ها را می‌توان از راه دور با رایانه، تلفن هوشمند یا تبلت کار کرد، و بسیاری از مدل‌ها با باتری اختیاری پشتیبان و سیستم برقی که بدون برق کار می‌کند ارائه می‌شوند. اگر برق خانه شما قطع شود، جک درب برقی همچنان کار می کند.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *