تعمیر کرکره برقی کرج | نصب درب اتوماتیک | شرکت درسان

تعمیر کرکره برقی کرج: اگر چند سالی است که درب کرکره ای غلطکی نصب کرده‌اید، یا به تازگی صاحب یک درب غلطکی برقی شده آید که دچار ایراد شده است،نگران نباشید،تیم ما در کرج به کمک شما خواهد آمد و البته چندین راهکار خانگی را که می به تعمیرکار ندارد را برایتان شرح می دهیم.

تعمیر کرکره برقی کرج | نصب درب اتوماتیک | شرکت درسان

جلوگیری از خرابی های رایج در درب های کرکره ای باعث می شود که درب کرکره ای شما نه تنها خیال شما را راحت کند، بلکه درب ها یا درب های برقی نیز سطح امنیت بیشتری را برای محل سکونت یا کسب و کار شما فراهم می کنند.

مشکلات کنترل از راه دور

شایع ترین خرابی در درب های اتوماتیک  برقی به ریموت بر می گردد. اگر می خواهید مطمئن شوید که می تواند درب برقی شما را بدون مشکل باز و بسته کند، باید در شرایط خوبی نگهداری شود.

احتمالا فقط باید باتری ها را عوض کنید. اما اگر با این کار مشکل برطرف نشد، ممکن است نوبت به یک کنترل از راه دور جدید رسیده باشد.

با شرکتی که گیت برقی شما را نصب کرده است تماس بگیرید، آنها می توانند تمام اطلاعات مورد نیاز برای دریافت ریموت کنترل جایگزین را در اختیار شما قرار دهند.

اگر مشتری ما درکرج هستید هستید، می توانید با تیم پشتیبانی ما تماس بگیرید.

کرکره برقی کرج

خرابی منبع تغذیه

این ممکن است بدیهی به نظر برسد، اما باید بدانید که آیا عناصر مرتبط با در، مانند صفحه کلید، کار می کنند یا خیر. اگر هیچ یک از عناصر درب کار نکند، احتمال دارد که  با منبع تغذیه مشکل داشته باشید.

اول از همه، بررسی کنید که سوئیچ درب روشن باشد . نوسانات برق یا قطع برق می تواند باعث قطع شدن سوئیچ در شود. اگر همه چیز خوب به نظر می رسد، به منبع تغذیه دروازه نگاهی بیندازید.

درب کرکره ای می تواند از طریق خطوط برق، پنل های خورشیدی یا باتری ها تغذیه شود که هر کدام مشکلات خاص خود را دارند. گاهی اوقات این مشکلات به راحتی قابل تشخیص هستند، مانند سیم های قطع شده یا پانل های خورشیدی شکسته. در موارد دیگر، آنها با چشم غیر مسلح نامرئی خواهند بود.

اگر شما یک برقکار، مهندس برق، یا نوع دیگری از حرفه ای برق هستید، احتمالاً این تعمیری است که می توانید به تنهایی انجام دهید. با این حال، اگر نیستید، توصیه می کنیم با ما تماس بگیرید،  متخصصان ما در کرج  قادر خواهند بود که مشکل شما را برطرف نمایند.

تعمیر کرکره برقی کرج | نصب درب اتوماتیک | شرکت درسان

گرفتگی درب کرکره ای

اگر یک گیت برقی با مسیر دارید، ممکن است زمانی برسد که متوجه شوید به آرامی سر نمی خورد یا در نقاط خاصی از مسیر با مشکل مواجه می شود. مسیرها را می توان به راحتی توسط زباله هایی مانند سنگ، برگ یا شاخه ها مسدود کرد. از جارو برای تمیز کردن مسیرها استفاده کنید و این باید مشکل را برطرف کند .

درب کرکره ای برقی نیز ممکن است دارای یک مسیر فرسوده باشد. اگر حرکت باز و بسته شدن درب اتوماتیک روان نیست، توصیه می شود عملکرد درب را به صورت فیزیکی بررسی کنید. اگر در هنگام باز و بسته شدن تکان بخورد یا بچسبد، نشانه فرسودگی مسیر است.

درب اتوماتیک کرج

آسیب به مسیرهای درب اتوماتیک نیز یکی از مقصران احتمالی است. به مسیر و چرخ ها نگاهی بیندازید تا مطمئن شوید همه چیز مرتب است.

اگر هر یک از این قطعات آسیب دیده است، برای اطلاعات بیشتر در مورد قطعات جایگزین و/یا خدماتی که ممکن است به آن نیاز داشته باشید، با یک متخصص محلی تماس بگیرید. اگر ساکن کرج هستید ، تیم حرفه ای ما به کمک شما خواهد امد‌

به خاطر داشته باشید که تعمیر و نگهداری منظم باعث می شود مکانیسم های دروازه شما در بهترین حالت کار کند.

موتورهای معیوب

موتورهای درب  برقی می توانند توسط آب، آفات و سایر عناصر آسیب ببینند . موارد داخل موتور مانند فرستنده ها و کابل ها نیز ممکن است دچار مشکل شوند. اگر مشکوک هستید که موتور دروازه مشکل دارد، با یک متخصص تماس بگیرید تا آن را بررسی کند.

اگر در کرج و حومه آن  زندگی می‌کنید، می‌توانید برای بررسی موتور خود و انجام تشخیص با ما تماس بگیرید.

Open Activated را نگه دارید

اکثر گیت های برقی دارای  ویژگی Hold Open  هستند که همانطور که از نام آن پیداست، به شما این امکان را می دهد که دروازه را باز نگه دارید. بسته به اینکه چند نفر در خانه/املاک شما این کد را می‌دانند، بسیار معمول است که یک نفر این ویژگی را بدون اطلاع کسی فعال کند. دوبار بررسی کنید تا مطمئن شوید درب روی حالت Hold Open تنظیم نشده است، و اگر تنظیم شده است، ویژگی را غیرفعال کنید.

خرابی صفحه کلید

ممکن است مواقعی پیش بیاید که صفحه کلید آنطور که باید کار نکند . ممکن است متوجه شوید که کدها همیشه کار نمی کنند یا برخی از کدهای دسترسی به درستی کار می کنند در حالی که برخی دیگر کار نمی کنند. اگر دائماً مشکل کار نکردن کدهای دسترسی دارید، ممکن است نیاز به تنظیم مجدد کدها داشته باشید. گاهی اوقات با مراجعه به دفترچه راهنمای مالک می توان این کار را به راحتی انجام داد. اما اگر کمکی نکرد، باید با یک متخصص در و دروازه تماس بگیرید. تیم تعمیر درب کرکره ای ما در کرج می تواند مشکل شما را برطرف کند‌.

اگر برخی از رمزهای عبور کار می کنند و برخی دیگر کار نمی کنند، ممکن است شخص دیگری ناخواسته برخی از تنظیمات را تغییر داده باشد. این را می توان با کمک کتابچه راهنمای درب نیز اصلاح کرد.

اگر متوجه شدید که کدهای دسترسی شما به طور قابل اعتماد کار نمی کنند یا به نظر می رسد هیچ قافیه یا دلیلی برای کار یا عدم کارکرد آنها وجود ندارد، وقت آن است که با یک متخصص درب تماس بگیرید. ممکن است مشکلات سیم کشی یا سایر خطاهای الکتریکی وجود داشته باشد که مانع از عملکرد صحیح صفحه کلید می شود.

خرابی سنسور نور

سنسورهای نور برای بسیاری از درب های اتوماتیک نقش مهمی دارند . در بیشتر مواقع، اگر متوجه شدید که آن‌طور که باید پاسخ نمی‌دهند، فقط باید آنها را تمیز کنید. آنها را می توان به راحتی با گرد و غبار یا خاک پوشاند و از تشخیص نور توسط سنسورها جلوگیری کرد.

درب اتوماتیک صدای زیادی ایجاد می کند

گاهی اوقات یک گیت برقی هنگام باز و بسته شدن می تواند صدای زیادی ایجاد کند. ممکن است دلایل متعددی در پشت این موضوع وجود داشته باشد که همیشه بلافاصله واضح به نظر نمی رسند. سر و  صدا معمولاً ناشی از مکانیزم فرسوده ای است که درها را به حرکت در می آورد. می توانید این مشکل درب اتوماتیک را با جداسازی و سپس مونتاژ مجدد مکانیزم یا نصب یک قطعه جدید برطرف کنید.

درب کرکره ای برقی باز و بسته نمی شود

این معمولاً به دلیل قطع برق رخ می دهد . درب های اتوماتیک برای عملکرد صحیح نیاز به منبع ثابت برق دارند. قطعی برق و خطا مانع از کارکرد درب اتوماتیک شما می شود.

چنانچه در باز یا بسته نمی شود، باید قطع برق را بررسی کنید.

اگر قطعی برق یا هر مشکل الکتریکی دیگری وجود ندارد، درب اتوماتیک خود را به صورت دستی تست کنید تا مشکلات عملیاتی را شناسایی کنید. اگر نمی توانید علت مشکل را شناسایی کنید، و در کرج و حومه آن زندگی می کنید از متخصصین ما کمک بگیرید.

مشکلات تهاجم آفات

درب های اتوماتیک از طریق سنسورهایی کار می کنند که حرکت را فعال می کنند. اما در صورت مسدود شدن سنسورها در باز نمی شود. حیوانات موذی و حشرات می توانند به فضاهای تاریکی که توسط در ارائه شده است صعود کنند و باعث انسداد شوند. اطمینان حاصل کنید که این فضاها عاری از آلودگی و آفات هستند تا سنسورها همیشه به خوبی کار کنند. کپک و خزه می توانند باعث گرفتگی مشابهی شوند، بنابراین مراقب آن ها نیز باشید.

در حالت دستی گیر کرده است

درب گاهی اوقات در حالت دستی گیر می کند و به صورت خودکار باز و بسته نمی شود. ممکن است باتری های کنترل از راه دور یا درب بازکن مشکل داشته باشند. توصیه می شود که هر دو مورد را بررسی کنید تا متوجه شوید که چرا درب در حالت دستی گیر کرده است.

سایر مشکلات سخت افزاری

اگر متوجه شدید که درب کرکره  برق شما تکان نمی خورد یا به آرامی سر نمی خورد، ممکن است به سایر سخت افزارهای گیت شما آسیب وارد شود. بازوها، لولاها یا زنجیرهای درب را بررسی کنید تا مطمئن شوید شل، زنگ زده یا کثیف نیستند. اگر به این مسائل به موقع رسیدگی نشود، احتمال آسیب جدی به در و اموال شما وجود دارد. گزینه های تعمیر شما به میزان آسیب دیدگی سخت افزار درب بستگی دارد.

آسیب خارجی

تصادفات اتومبیل، ریزش درختان و خرابکاری باعث آسیب به ساختار دروازه و مکانیسم های عملیاتی می شود. در چنین مواردی، راه حل در تعمیر خارجی ساختار درب نیز بیان می شود. کار با استفاده از جوشکاری و دستکاری درها یا لولاهای درب انجام می شود.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *