تعمیر درب اتوماتیک کرج | نصب کرکره برقی | شرکت درسان

تعمیر درب اتوماتیک: امروزه در اغلب مکان های تجاری، درمانی، عمومی و … از درب های اتوماتیک استفاده می شود.این درب ها در کنار سهولت آسان برای رفت و آمد از انتشار بیماری های ویروسی که با لمس سطح شیوع پیدا می کنند نیز جلوگیری می کنند. همچنین این درب ها برای کودکان و افرادی که مشکلات جسمانی دارند برای تردد راحت وسهولت رفت و آمد بسیار کارآمد می باشند.

تعمیر درب اتوماتیک | کرکره برقی کرج | شرکت مهندسی درسان

درب های اتوماتیک در کنار تمام فواید و خدماتی که به ما ارایه می دهند.‌گاهی دچار نقص فنی و خرابی می شوند‌ که باید در صدد تعمیر آن بر بیایم . اگر در کرج و حومه آن زندگی می کنید برای سرویس و تعمیر درب اتوماتیک با ما تماس بگیرید.

تعمیر درب اتوماتیک کرج

تیم تعمیر و سرویس درب اتوماتیک ما در کرج در این مطلب نکاتی را برای تشخیص عیب درب اتوماتیک به شما ارائه می دهد.

بررسی کنید که برق وجود دارد

اگرچه ممکن است یک چیز بدیهی به نظر برسد، اما گاهی اوقات درب های اتوماتیک به دلیل قطع برق کار نمی کنند. ممکن است این یک چیز کلی باشد که همه همسایگان را تحت تأثیر قرار دهد یا ممکن است سرنخ های ساختمان شما به دلیل بار اضافی پریده باشند.

بررسی کنید که نور وجود دارد و موتور به برق وصل است. از فرصت استفاده کنید و بررسی کنید که همه کابل‌ها سر جای خود هستند و هیچ کدام شکسته یا فرسوده نشده‌اند.

تعمیر درب اتوماتیک | کرکره برقی کرج | شرکت مهندسی درسان

کرکره برقی کرج

گاهی اوقات ساده ترین چیزها می تواند زندگی ما را پیچیده کند.

بررسی کنید که آیا درب گیر کرده است

ممکن است درب در نقطه ای از حرکت خود گیر کند یا متوقف شود. بهترین کار در این موارد این است که قفل موتور را باز کنید تا درب باز شود و با دست آن را باز یا بسته کنید.

در حالت ایده آل، درب باید با همان سرعت مکانیزم حرکت کند. با این روش می توانیم ببینیم که کجا گیر می کند یا متوقف می شود.

گاهی اوقات می تواند به دلیل عدم روغن کاری باشد. همچنین ممکن است کثیفی وجود داشته باشد که مانع از کارکرد صحیح در شود. مشکل حل شد، همه چیز را دوباره وصل کنید تا به طور خودکار کار کنکن

همانطور که همیشه تاکید می کنیم، نگهداری درب برای جلوگیری از این سری مشکلات ضروری است. با تماس با تیم ما در کرج درب های خود را به صورت دوره ای سرویس کنید.

وضعیت تابلو را بررسی کنید

یک راه بسیار کاربردی برای تشخیص عیب درب اتوماتیک، نگاه کردن به صفحه است. این شامل چندین نکته است که سرنخ هایی در مورد عملکرد آن به ما می دهد.

از یک طرف، چراغ های LED وجود دارد که تقریباً همه صفحات دارند. اگر چراغ ورودی های بسته خاموش باشد به این معنی است که ایراد دارد. از طرفی اگر چراغ ورودی های باز روشن باشد نشان دهنده ایراد است.

از طرفی معمولاً برای فتوسل ها ال ای دی هایی روی برد تعبیه شده که در صورت آسیب دیدن آنها خاموش می شوند.

همچنین، ما نمی توانیم فیوزهای روی برد را فراموش کنیم. انجام یک بازرسی بصری کافی نیست، اما استفاده از یک مولتی متر برای بررسی عملکرد آنها ضروری است.

در نهایت، کشش صفحه باید بررسی شود. مجدداً مولتی متر به ما می گوید که آیا ولتاژ دریافتی برد کافی است یا خیر.

لوازم جانبی را بررسی کنید؟

مواقعی وجود دارد که خود درب کار می کند، اما این لوازم جانبی هستند که از کار می افتند. این نمونه ای از دکمه های فشاری و فتوسل ها است. اگر دکمه معیوب باشد، یا اگر فتوسل اشتباه جهت گیری داشته باشد، ممکن است درب به درستی باز یا بسته نشود.

با تکنسین ما در کرج  تماس بگیرید

بسیاری اوقات حتی اگر تمام موارد را بررسی کنیم و اهل فن  باشیم، نمی توان عیب درب اتوماتیک را تشخیص داد.

این همان چیزی است که متخصصان فنی نصب و نگهداری درب های اتوماتیک برای آن هستند. قبل از دست زدن به چیزی که ناشناخته است، از خطر غیر ضروری خودداری کنید و با متخصص تماس بگیرید.

تیم حرفه ای ما در کرج در مدت زمان کم برای تعمیر درب اتوماتیک به کمک شما می آید. درب اتوماتیک شما را به بهترین نحو عیب یابی و تعمیر می کند. اگر در کرج و اطراف آن زندگی می کنید،بهتر است از تعمیر خودسرانه اجتناب کنید و برای عیب یابی و تعمیر درب اتوماتیک با ما تماس بگیرید.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *