مزایای کرکره برقی | درب اتوماتیک کرج | شرکت مهندسی درسان

کرکره برقی قیمت: دلایل خوبی برای سرمایه گذاری در درب های مدرن و کرکره ای گاراژ وجود دارد: به لطف مکانیزم های امنیتی خاص، ورود اجباری را تقریبا غیرممکن می کنند و بنابراین بهترین محافظت را در برابر سارقان ارائه می دهند. همچنین تردد شما را به داخل پارکینگ راحت تر می کند.

کرکره برقی قیمت | سایبان برقی کرج | شرکت مهندسی درسان

امروزه اغلب از فضای جلوی گاراژ به عنوان پارکینگ ماشین دوم استفاده می شود. با این حال، همه مسیرها عمق زیادی ندارند. مهم است که درب گاراژ هنگام کار، فضای زیادی را اشغال نکند، در غیر این صورت به سرعت یک خراش آزاردهنده در رنگ خودرو ایجاد می شود. بهتر است از دربی استفاده کنید که هنگام باز و بسته شدن به سمت جلو حرکت نمی کنند، درب های کرکره ای این مزیت را دارند.

محافظت از خودرو در برابر شرایط جوی با کرکره برقی

در فصل سرد، صاحبان خودرو از گاراژ عایق بندی شده قدردانی می کنند. درب کرکره ای برقی  گاراژ به عنوان محافظت در برابر سرما و رطوبت، خراشیدن یخ خسته کننده را غیرضروری می کند، امنیت فناوری حساس به رطوبت خودرو را فراهم می کند و با موفقیت از حملات مانت به سیم کشی جلوگیری می کند. به لطف کنترل از راه دور، می توان گاراژ را نیز به صورت روزانه و بدون تلاش زیاد تهویه کرد.

به عنوان یک عنصر انعطاف پذیر، درب کرکره ای برقی باید الزامات بالایی را برآورده کند تا خواص عایق لازم را ارائه دهد. درهای دوجداره ضخیم  سرمای کمی را وارد گاراژ می کنند و گرما را در داخل نگه می دارند. این جنبه مخصوصاً برای گاراژهایی که مستقیماً به خانه متصل می شوند مهم است.

فرآیندهای عایق بندی ویژه مانند پر کردن با یک هسته فوم سخت، حداکثر عایق حرارتی و بهترین مقادیر عایق صدا را برای بسیاری از درب های کرکره ای برقی تضمین می کنند.

جنس کرکره برقی

درب های گاراژ نه تنها وظیفه ای کاربردی بلکه زیبایی شناختی نیز دارند. سطح بزرگ و همگن آنها برای افزودن لهجه های رنگارنگ به ملک شما ایده آل است. به عنوان مثال، از نظر طراحی، می توانند کاملاً با رنگ قاب پنجره و در یا پوشش سقف خانه شما هماهنگ شوند.

سایبان برقی کرج

و وقتی صحبت از جنس درب کرکره ای  شما به میان می‌آید، ما همچنین انتخاب بزرگی را برای هر سلیقه به شما پیشنهاد می‌کنیم – آلومینیوم با کیفیت بالا یا فولاد گالوانیزه و رنگ شده. اگر چیزهای نزدیک به طبیعت را دوست دارید، درهای چوبی انتخاب مناسبی هستند.

نقش برجسته هایی مانند مهره ها، نوارها یا نوارها به درب کرکره ای برقی شما جلوه ای غیرقابل انکار می دهد.

کرکره برقی قیمت | سایبان برقی کرج | شرکت مهندسی درسان

  صرفه جویی در فضای اضافی با کرکره های برقی

کرکره غلتکی طبق اصل کرکره کار می کند: بسیاری از عناصر باریک در اینجا یک سطح انعطاف پذیر را تشکیل می دهند. هنگامی که درب گاراژ باز می شود، اجزای جداگانه در جعبه ای که روی دهانه درب گاراژ نصب شده است، جمع می شوند. جعبه از کرکره غلتکی در برابر آلودگی و تأثیرات محیطی محافظت می کند.

از آنجایی که پرده به دلیل ابعاد بسیار سنگین است، این درب گاراژ را نمی توان با دست باز کرد. با این حال، یک درایو گاراژ الکتریکی، که می تواند با استفاده از یک فرستنده رادیویی دستی کار کند، عملیات را به بازی کودکانه تبدیل می کند.

کرکره برقی کرج

مزیت اصلی درب غلتکی

مزیت اصلی درب غلتکی فشرده بودن آن است. این اجازه می دهد تا از کل گاراژ استفاده شود. نه سقف و نه دیوارهای گاراژ برای درب باز گاراژ یا ریل های راهنمای آن لازم نیست.

کرکره های غلتکی را می توان برای رول شدن از داخل به سمت راست یا از بیرون به سمت چپ نصب کرد. نصب خارجی عمق گاراژ را 20 تا 30 سانتی متر افزایش می دهد – اگر قصد خرید وسیله نقلیه طولانی تری دارید، یک بحث مهم است. عرض گذرگاه تا 15 سانتی متر در مقایسه با دروازه چرخشی افزایش می یابد.

رول استاپ از پایین آمدن غیرقابل کنترل درب گاراژ در صورت از کار افتادن وسیله حمل جلوگیری می کند. نوار ایمنی نوری امنیت بیشتری را فراهم می کند. یک مانع نوری مانع از بازی کودکان و به دام افتادن اشیاء موجود در گذر می شود.

به طور کلی، کرکره های برقی  متخصصان امنیتی واقعی هستند : یک دستگاه ضد بالابر اختیاری محافظت قابل اعتمادی را در برابر سرقت ارائه می دهد. قفل اضافی قلاب طوفان با مقادیر بار باد عالی تحت تأثیر قرار می گیرد. این بدان معناست که این مکانیسم درب گاراژ را حتی زمانی که بیرون طوفانی است، محکم نگه می دارد.

درب های کرکره ای برقی راه حل ارزانی برای بستن دهانه های گاراژ بسیار بزرگ هستند. در صورتی که نیاز به فضا زیاد باشد، مثلاً در کارخانه های صنعتی یا پارکینگ های زیرزمینی، نصب روباز بدون جعبه سیم پیچ نیز امکان پذیر است.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *