خرید شیشه میرال کرج | جک پارکینگی | شرکت مهندسی درسان

شیشه میرال کرج: شیشه میرال همان شیشه ای است  که طی عملیات مختلفی که بر روی شیشه های معمولی انجام می شود تهیه می شوند که باعث تمایز شیشه های میرال نسبت به مدل های دیگر شده است. شاید شما هم اسم شیشه های سکوریت و نشکن با گوشتان آشنا باشد.

شیشه میرال کرج | جک پارکینگی کرج | شرکت مهندسی درسان

شیشه های میرال مقاومت بسیار بالایی در برابر ضربه و حرارت دارند. به این دلیل به شیشه های میرال نشکن نیزمی گویند زیرا باید ضربه وارده به آن بسیار زیاد باشد که بتواند شکسته شوند و درصورتی که بشکنند به قطات بسیار ریزی تبدیل می شوند که به افراد هیچگونه صدمه ای وارد نمی کند.

که نام دیگر آن ها نشکن می باشد و طی عملیاتی که بر روی آن ها انجام می شود مقاومت آن ها هفت برابر نسبت به شیشه های معمولی می باشد که سبب شده است در صنایع مختلف بتوان از آن استفاده کرد.

شیشه میرال کرج | جک پارکینگی کرج | شرکت مهندسی درسان

مراحل تولید شیشه میرال

قبل از هر چیزی باید به اندازه شیشه مورد نظر توجه داشت زیرا بعد از اینکه مرحله میرال شدن بر روی شیشه ها انجام شود برش آن ها امکان پذیر نمی باشد و در صورت برش و هرگونه لب پری و یا خط و خشی بهتر است آن را تعویض کنید در غیر این صورت بعد از اینکه وارد کوره شد شکسته می شود.

بعد از اینکه از صحت شیشه معمولی اطمینان حاصل کردید آن را به صورت افقی وارد کوره کنید و دمای کوره تا 700 درجه بالاببرید بعد از مرحله حرارت دهی باید دو قسمت شیشه را خنک کنید. و برای اینکه زبری و یا تیزی لبه ی شیشه ها را از بین ببرید باید آن را صیقل داد.

دلایل استفاده از شیشه میرال

*ایمنی بالای شیشه میرال در برابر هرگونه ضربه وارده، در صورت شکستن به اندازه های کوچکی تبدیل می شود و خطر بریدگی و آسیب به انسان را تا حد ممکن کاهش می دهد.

 

*مقاومت دمایی شیشه میرال

شیشه های میرال در برابر سرما و گرما مقاومت بالایی دارند و شرایط جغرافیایی و آب و هوایی هیچ گونه تاثیری بر روی شیشه های سکوریت ندارد. به همین دلیل می توان برای کابین های حمام، شیشه های جلو شومینه و بخاری وورودی ساختمان از آن استفاده کرد.

طرح ها و رنگ هایی با تنوع بالا دارد

از مزیت های دیگری که شما را ترغیب به انتخاب شیشه های میرال می کند تنوع

در رنگ بندی و طرح های آن است که می توانید برای فضاهای مختلفی از آن استفاده کرد.

شیشه های میرال در رنگ های سفید، برنز ، دودی ، برفی  تولید می شوند.

در میان شیشه های رنگی می توان گفت که مدل سفید آن از محبوبیت بالایی برخوردار می باشد

و می تواند از دلایلی باشد که بر قیمت این شیشه ها تاثیر می گذارد.

شرکت مهندسی درسان

کاربردهای شیشه میرال

شیشه های میرال به دلیل نشکن بودن آن ها در مواردی چون:

استفاده از شیشه های نشکن  برای شیشه های خودرو

برای ساختمان هایی به سبک مدرن استفاده از شیشه های نشکن به عنوان درب کاربرد بسیاری دارد.

شیشه های میرال به دلیل استحکام و مقاومت بالایی که دارند می توانند امنیت و زیبایی را برای محیط به ار مغان آورند.

می تواند مانع از خسارت های مالی و جانی بسیار شود.

برای درب گازهای فر و تسترها به دلیل نشکن بودن آن ها

برای طراحی و دیزاین بالکن می تواند انتخاب مناسبی باشد که می توانید بااستفاده از آن  محیطی دنج را به وجود بیاورد.

شیشه های میرال دست دوم

همانطور که قبلا هم اشاره کردیم این شیشه ها به دلیل اینکه نشکن می باشند طول عمر بالایی دارند و می توان از آن ها برای سالیان سال استفاده کرد و بسیاری از افراد برای تغییر دکوراسیون خود به فروش آن ها می پردازند و مدل های دیگر را جایگزین می کنند.

اما هنگام خرید شیشه های میرال دست دوم به طول و عرض شیشه توجه داشته باشد زیرا بعد از خرید آن نمی توانید شیشه را برش دهید.

هنگام نصب شیشه های میرال باید به اندازه محیط مورد نظر توجه بسیاری داشته باشید

نسبت به شیشه میرال آگاهی دقیقی داشته باشید.

بهتر است برای خرید و نصب شیشه های میرال از متخصصانی که در این حوزه اطلاعات دقیقی دارند و ابزارهای مخصوص به نصب شیشه را دارند کمک های لازم را دریافت کنید