سایبان متحرک کرج | نرده شیشه ای کرج | شرکت درسان

سایبان متحرک کرج: یک سایبان  معمولاً برای محافظت از شما در برابر نور خورشید و در برابر باران و سایر تأثیرات آب و هوایی عمل می کند. اما گاهی اگر تنوع را دوست دارید و گاهی می خواهید زیر آفتاب بنشینید و گاهی در سایه، مدام صندلی خود را به عقب و جلو می لغزید. وقتی بازدیدکننده دارید این اصلا خوشایند نیست.

پس یک سایبان متحرک را انتخاب کنید. این می تواند یک سایبان دستی یا برقی باشد. تیم فروش و نصب سایبان برقی ما در کرج شما را با سایبان های برقی بیشتر آشنا می کند.

سایبان متحرک کرج | نرده شیشه ای کرج | شرکت درسان

سایبان متحرک،  سایبانی  است که می تواند بلزو بسته شود. این باعث می شود سایبان به مکانی دائمی برای نشستن تبدیل شود. هنگامی که بسته است، از محافظت کافی در برابر اشعه های درخشان خورشید و باران برخوردار می شوید. اما اگر سقف پوشش را باز کنید، خورشید زیر پوشش می آید.

شما هنوز زیر سقف هستید، اما به دلیل سقف باز متوجه این موضوع نخواهید شد. یک مزیت بزرگ این است که شما مجبور نیستید هر بار خودتان را حرکت دهید.  با یک سایبان برقی، این روزها اصلاً لازم نیست روی پاهای خود بلند شوید. شما سایبان را از روی صندلی باغ یا صندلی آفتابگیر خود باز و بسته می کنید.

سایبان کرج

چرا سایبان برقی  را انتخاب کنیم؟

سایبان متحرک در همه موارد بسیار کاربردی است. شما می توانید سایبان را به روشی هنوز کلاسیک با دست و همچنین به صورت الکتریکی کار کنید. دستی معمولاً از طریق یک قرقره که به سیستم متحرک سقف متصل است می گذرد. یک چوب از آن آویزان می شود، به طوری که می توانید به سادگی با چوب از پایین کار کنید تا سایبان را باز یا بسته کنید.

این البته یک سیستم خوب است، اما همچنین مستعد نقص است. اگر سایبان برقی را انتخاب می کنید، لازم نیست خودتان زیاد کار کنید. یا دکمه‌ای روی یکی از پایه‌های پشت بام نصب شده است، شما با یک کنترل از راه دور کار می‌کنید یا با اپلیکیشنی روی گوشی هوشمندتان عملکرد سقف را کنترل می‌کنید. این کار دیگر برای شما هزینه ای ندارد.

 

امروزه البته عملیات الکتریکی سایبان متحرک شما یک گام بزرگ به جلو در سهولت استفاده است. اما این می تواند حتی ساده تر باشد، بنابراین دیگر حتی نیازی به استفاده از وسایل الکتریکی ندارید. این کار را می توان با استفاده از سنسورها انجام داد. سنسورها روی قدرت خورشیدی تنظیم شده اند. هنگامی که سنسورها قدرت خاصی را تشخیص می دهند، سایبان به طور خودکار بسته می شود. هنگامی که خورشید قدرت کمتری دارد، ان دوباره باز می شود. اگر می خواهید راحتی بیشتری داشته باشید، این یک سیستم مفید است، اما در اینجا ممکن است یک نقطه ضعف نیز وجود داشته باشد. با وجود ابرهای زیاد در آسمان، سایبان به طور مداوم باز و بسته می شود. این را می توان به عنوان یک مزاحم تجربه کرد و همینطور استهلاک آن جلو می افتد.

نرده شیشه ای کرج

مزایا و معایب سایبان برقی

مزایای سایبان برقی

راحتی به مردم خدمت می کند و مطمئناً در مورد سایبان متحرک روی پشت بام که می توانید به صورت برقی کار کنید، چنین است. برای این کار حتی لازم نیست از روی صندلی بلند شوید.

یک سیستم کلید در دست معمولا از کیفیت بسیار بالایی با یک موتور بی صدا برخوردار است. معمولاً یک کنترل از راه دور به عنوان استاندارد موجود است.

انتخاب سیستم های مختلف متداول‌ترین سیستم‌هایی که استفاده می‌شوند، سیستم اسلت و سایبان تاشو، به عبارت دیگر با پارچه کنسرتینا هستند.

یک سیستم مدرن اکنون می تواند با یک برنامه در تلفن هوشمند نیز کار کند. این کار را حتی می توان از راه دور انجام داد، بنابراین شما حتی مجبور نیستید در خانه باشید.

معایب سایبان برقی

یک پوشش الکتریکی بسیار گرانتر از پوشش دستی است.

الکتریسیته و رطوبت هرگز با هم نیستند. بنابراین مهم است که موتور سیستم به درستی مخفی و ضد آب باشد.

کدام سیستم های الکتریکی برای سایبان متحرک وجود دارد؟

برای سایبان برقی، می توانید از بین دو سیستم انتخاب کنید: می توانید سقف را با لت یا با پارچه آکاردئونی باز و بسته کنید. هر دو سیستم می توانند به صورت دستی و همچنین الکتریکی کار کنند. اگر می خواهید این کار را برای خودتان آسان کنید، البته باید سایبان برقی را انتخاب کنید.

سایبان متحرک با لت

این نوع سایبان بسیار شیک و مجلل است. لت ها در تمام عرض سقف قرار دارند و می توانند بسته شوند و سقفی یکنواخت و ضد آب ایجاد کنند. در زیر شما در برابر آفتاب و در برابر باران محافظت می شوید. علاوه بر این، می توانید لت ها را به طور کامل یا جزئی باز کنید.

به این ترتیب تعیین می کنید که چه مقدار آفتاب و/یا سایه زیر سایبان می خواهید. اگر بخشی از خورشید می خواهید، نوارها را تا نیمه باز کنید.

آیا آفتاب بیشتری می خواهید؟ سپس لت ها را کاملا باز می کنید.

خرید سایبان کرج | نرده شیشه ای کرج | شرکت درسان

موادی که لت ها از آن ساخته می شوند می توانند از چوب یا پلاستیک یا شیشه تشکیل شوند. این بستگی به ترجیح شخصی شما دارد که کدام ماده را انتخاب می کنید. در واقع از چوب برای سایبان های باریک استفاده نمی شود. این عمدتا به دلیل تعمیر و نگهداری است.

وقتی لت های چوبی بسته می شوند، باران می بارد و در واقع چوب نمی تواند سال ها دوام بیاورد. برای انجام این کار، چوب باید نگهداری شود. اما سنباده زدن و رنگ آمیزی هر تخته یک کار جهنمی است. به همین دلیل است که تخته های شیشه ای و پلاستیکی بسیار محبوب هستند. اینها مواد بدون تعمیر و نگهداری هستند.

علاوه بر این، با شیشه و پلاستیک شما این مزیت را دارید که سایبان  شفاف است. این همیشه نباید در مورد پلاستیک صدق کند. یکی از انواع پلاستیک که به طور گسترده مورد استفاده قرار می گیرد پلی کربنات است. این ماده دارای این مزیت است که حتی از شیشه نیز قوی تر است. با هر دو لت شیشه ای و پلاستیکی، سایبانی  بسیار بادوام و متحرک دارید.

سایبان اکاردئونی

پارچه این سایبان چمانند پارچه ای که برای آفتابگیر نیز استفاده می شود. این پارچه به‌طور منظمی مانند کرکره غلطکی تا می‌شود و در امتداد کابل‌ها روی سقف می‌چرخد تا آن را ببندد یا باز کند. کابل ها به یک موتور متصل می شوند که عملکرد الکتریکی را فراهم می کند.

از آنجایی که سایبان اکاردیونی به صورت الکتریکی جمع می‌شود و امتداد می‌یابد، هرگز با کج نشستن یا گیر کردن پارچه مشکلی نخواهید داشت، که اگر آن را بیش از حد به صورت دستی کار کنید، می‌تواند این مشکل را ایجاد کند. با پارچه اکاردیونی می توانید انتخاب کنید که سایبان نیمه باز باشد یا کاملا باز یا بسته.

این به شما امکان می دهد هم از نور خورشید و هم از سایه زیر سایبان لذت ببرید. حتی اگر سایبان را تا نیمه باز کنید، باز هم می توانید زیر باران زیر قطعه بسته بنشینید. بنابراین با یک پارچه اکاردیونی به عنوان یک پوشش متحرک، چیزهای زیادی امکان پذیر است.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *