موتور سایبان برقی کرج | نصب جک پارکینگی | شرکت درسان

سایبان برقی چیست: سایبان برقی در ساعت ها و فضاهای آفتاب گیر نه تنها می تواند نور خورشید را تحت الشعاع قرار دهد، بلکه نقش یک دکوراسیون زیبا را نیز ایفا می کند. انواع سایبان برقی کدامند؟ آیا استفاده از آنها برتری بر سایبان های دستی دارد؟ در این مقاله شما را با سایبان های اتوماتیک بیشتر آشنا می کنیم.

سایبان برقی چیست | انواع موتور کرکره برقی کرج | درسان

سایبان برقی به عنوان سیستم کشش پارچه فنری موتور نیز شناخته می شود، پارچه بر روی یک لوله رول فنری پیچیده می شود. وقتی باز می شود، لوله رول با یک موتور لوله ای در انتهای دیگر کشش را برای باز کردن پارچه ایجاد می کند. تحت تأثیر نیروی خارجی، پارچه همیشه در حالت صاف است. روان اجرا می شود و برای سطح بالایی، سطح شیبدار، نما، سطح منحنی و غیره دیوار پرده شیشه ای مناسب است.

سایبان برقی کرج

نوع دیگر سایبان برقی به عنوان سیستم کشش پارچه دو موتوره شناخته می شود، این سیستم توسط یک جعبه کنترل الکترونیکی برای کارکردن دو موتور لوله ای کنترل می شود. هنگامی که مسیر سیستم طولانی است، سیم طناب یا راهنما مورد نیاز است. مکانیزم به آرامی کار می کند و نویز کم است. پارچه الیاف پلی استر پیش تنیده در برابر پارگی قوی مقاوم است و دارای خواص عالی مانند مقاومت در برابر اسید و قلیایی، مقاومت در برابر خوردگی، جلوگیری از آتش سوزی، آنتی استاتیک، عدم تغییر شکل و تمیز کردن آسان است.

سیستم دیگر سایبان برقی  نیز به عنوان پرده های سایبان تاشو حلقه سیم نیز شناخته می شود، قرقره و قرقره طناب ثابت شده روی قرقره را به چرخش در می آورد تا از طریق موتور لوله ای بچرخد، به طوری که جمع شدن و رها شدن طناب سیم را کنترل می کند و طناب سیم پارچه را به سمت آن می راند. برای دستیابی به عملکرد سایه زدن ، باز و تا کنید.

کرکره برقی کرج

پرده سایبان تاشو

پرده سایبان تاشو دو مسیره همچنین به عنوان پرده سایبان PTS شناخته می شود، نوع دیگر از سایبان های برقی است. موتور سنکرون خزنده را در مسیر به حرکت در می آورد تا میله کشش را بچرخاند تا باز شدن یا بسته شدن پارچه را کامل کند تا عملکرد سایه یا سایه را به دست آورد.

روش کنترل سایبان برقی کنترل از راه دور رادیویی، کنترل از راه دور مادون قرمز، کنترل دستی و کنترل هوشمند،  کنترل تک یا گروهی سایبان ها می باشد.

سایبان های برقی برای نقاط آفتابگیر  ویلا، بالکن، مقابل فروشگاه ها، غذا خوری ها و … استفاده می شوند.

سایبان برقی چیست | انواع موتور کرکره برقی کرج | درسان

مزایای سایبان برقی در فضای باز چیست؟

سایبان بیرونی همانطور که از نامش پیداست یک سایبان آفتابگیر است که در فضای باز استفاده می شود. ضریب اطمینان این سایبان بسیار بالاست و می توان آن را به مدت طولانی در معرض آب و هوای شدید مانند باد، آفتاب، باران و برف قرار داد.

سپس اجازه دهید در مورد مزایای سایبان در فضای باز به تفصیل صحبت کنیم.

سایه

همانطور که از نام آن پیداست، این اساسی ترین عملکرد سایبان است

ضد باران

این نیز یکی از عملکردهای ضروری سایبان های فضای باز است

ضد اشعه ماوراء بنفش

آفتابگیر، نه تنها خورشید، بلکه ماوراء بنفش را نیز از خود عبور نمی دهد.

سایه قابل کنترل

در زیر آفتاب سوزان، سایه بان می تواند به شما کمک کند نور اضافی خورشید را مسدود کنید و نور خورشید را به روشی ملایم به داخل اتاق منعکس کنید، که می تواند نور خورشید داخلی را کمتر خیره کننده کند و بر دید افراد داخل خانه به فضای باز تأثیری نداشته باشد. منظره. فضای رویداد خود را از داخل به فضای باز گسترش دهید، بنابراین فضای رویداد بازسازی می شود.

عایق کاری

در زیر آفتاب سوزان، اکثر افراد بدون کولر نمی توانند کار کنند، اما به دلیل تابش نور خورشید،

حتی اگر کولرها روشن باشند، نمی توان دما را به خوبی خنک کرد. بنابراین نصب سایبان در فضای باز انتخاب بسیار مناسبی است

و از یک طرف دمای خانه کنترل می شود و از طرف دیگر مصرف انرژی کولر گازی کاهش می یابد

و هدف صرفه جویی در مصرف انرژی و کاهش آلاینده ها می باشد. بدست آمده است.

نقش تزیینی بسیار خوبی را ایفا می کند.بسیاری از ویلاها، هتل ها، کافه ها

و رستوران ها مجهز به سایبان در فضای باز هستند که نه تنها در سایه زنی نقش دارند، بلکه ساختمان را زیبا کرده و دید بهتری را برای شما به ارمغان می آورند.

عملکرد محافظت از حریم خصوصی و مسدود کردن دید را دارد.

مقاومت خوبی در برابر آب و هوا دارد.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *