سایبان برقی برای حیاط | قیمت قفل برقی کرج | درسان

سایبان برقی برای حیاط: انواع سایبان چگونه انتخاب می شود و با توجه به چه پارامترهایی باید آن را  برای تراس یا حیاط خود انتخاب کنید؟ قیمت سایبان برقی برای حیاط به چه عواملی بستگی دارد؟  در ابتدا اصطلاح سایبان برقی را توضیح می دهیم، این یکی از انواع سایبان ها به عنوان یک محصول سایه انداز است.

سایبان برقی برای حیاط | قیمت قفل برقی کرج | درسان

به‌طور دقیق‌تر، سایبان برقی، سایه‌بانی با بازوهای تاشو افقی (افقی) است که یا بر روی نمایه نگهدارنده در تمام طول آن یا بر روی عناصر بیرونی که چندین عملکرد را به طور همزمان انجام می‌دهند ثابت شده‌اند.

این عنصر در عین حال براکتی برای اتصال به دیوار یا سقف است و همچنین محل نگهداری استوانه با رول پارچه اکریلیک است. در همان زمان، بازوهای تاشو به این عنصر روی محور متصل می شوند. با نیروی برق به آسانی تحت کنترل در می آید.

سایبان برقی کرج

این سایبان‌ها معمولاً برای کاربردهایی مختلفی استفاده می شوند که در آن شیب سطح سایه در محدوده 0 تا 5 درجه تا 60 درجه مورد نیاز است و برخی از آن‌ها را می‌توان تا 90 درجه تنظیم کرد. شیب سایبان را می توان در حین مونتاژ به موقعیت مورد نظر تنظیم کرد، اما این می تواند بعداً توسط کاربر حتی با آگاهی از راه حل طراحی تنظیم شیب تغییر یابد. زمینه فناوری سایه زنی جامع است و این تازه آغاز راه حل مناسب برای شما است.

قفل برقی کرج

انتخاب سایبان مناسب

البته، اگر به فروشنده ای مراجعه  کنید که دو تا سه محصول را برای انتخاب به شما معرفی می کند، انتخاب  آسان است، زیرا او قبلاً برای شما تصمیم گرفته است و انتخاب را برای یک تجارت موفق محدود کرده است.

او یا فقط با توجه به مناسب ترین قیمت مدل های انتخابی برای شما سایبان تهیه کرده و یا مدل هایی را به شما پیشنهاد می دهد که به راحتی مونتاژ شوند. زمانی که در نظر بگیرید کدام سایبان برقی برای حیاط شما مناسب‌تر خواهد بود،

این پایان خرید است. بنابراین، در مورد مشخصات ابعاد بیشتر توضیح خواهم داد.

سایبان برقی برزنتی | دستگیره دیجیتال کرج | شرکت درسان

نحوه انتخاب ابعاد سایبان برقی برای حیاط

عامل مهم در انتخاب سایبان برقی ابعاد آن است.   ابعاد فاصله ای است که سایه بان از حالت بسته تا حالتی که حداکثر گسترش می یابد را پوشش می دهد.

در اینجا می خواهیم به این نکته اشاره کنیم که هنگام انتخاب شیب بیشتر، ناحیه سایه را از دست می دهیم زیرا روکش سایه بان با توجه به شیب شیب دار است،

اما در عین حال، شیب مثلاً بیش از 10 درجه مطلوب است. بنابراین، برای انتخاب طول،

از مقدار تخلیه نزدیکتر و بالاتر استفاده می کنیم که حتی پس از تغییر احتمالی در تنظیم شیب، در دراز مدت مناسب خواهد بود.

سایبان کرج

کابرد سایبان

سایبان به همان اندازه که نیاز به سایه‌اندازی در اندازه‌های کوچکتر و مناطق بزرگی که می‌خواهید

در سایه باکیفیت استراحت کنید، وجود دارد.  اندازه سایبان سفارشی را بر  اساس عرض تعریف می کنیم  و این نسبتاً

با توجه به امکان استفاده از قیمت میز که معمولاً هر کدام پنجاه سانتی متر است یا برای لنگر زدن به تیرچه ها ابعاد عرض را

بر حسب سانتی متر وارد می کنیم.

طول اکستنشن ها ممکن  در طول های فرعی پنجاه سانتی متر  تا حداکثر امتداد متفاوت باشد که با توجه به طراحی سایبان متفاوت است. و در اینجا باز هم انتخاب نوع سایبان با توجه به درخواست یا خواست شما جهت می گیرد.

برخی از سایبان ها حداکثر 250 سانتی متر امتداد دارند و سایبان های مقاوم تر نیز 400 سانتی متر امتداد دارند. برای کاربردهای واقعاً سخت، بسته به عرض، می‌توانیم نوعی سایبان با برجستگی بیش از 450 سانتی‌متر ارائه دهیم که باید به‌طور قابل‌توجهی بزرگ‌تر از ابعاد برجستگی باشد.

سایبان برقی یا دستی برای حیاط

امروزه اغلب سایبان ها با  موتور الکتریکی یکپارچه 230 ولت عرضه می شوند که همانطور که اغلب مشخص می کنیم  در یک سیلندر با رول پارچه سایبان پنهان شده است. و به عنوان یک راه حل اضافی، ساده ترین راه حل با موتور برق رادیویی  است که پس از اتصال به برق منزل  به راحتی کار می کند. شما شبکه را با یک کنترل از راه دور کنترل می کنید.

همچنین می‌توان  اتوماسیون را در اینجا اعمال کرد،  که می‌تواند  مزیت بزرگی باشد. البته، چنین اتوماسیونی شامل سنسورهای ایمنی نیز می شود که به باران، باد واکنش نشان می دهند و در صورت تشخیص چنین شرایطی سایه بان را تمیز می کنند.

بهترین مزیت  واکنش به شدت تنظیم شده خورشید  است و به این ترتیب خود سایه بان واکنش نشان می دهد و به موقعیت تنظیم شده (یا حداکثر موقعیت فوق العاده یا راحت) حرکت می کند.

حسگر خورشیدی سایبان های برقی حیاط  یک دستگاه واقعا هوشمند با یک رایانه داخلی است که حتی خورشید را که برای مدت کوتاهی توسط ابرها پنهان شده است، را تشخیص می دهد. در واقع با انتخاب یک سایبان برقی برای حیاط خود  علاوه بر کنترل آسان می توانید از سنسورهای مختلفی نیز بهره بگیرید.

قیمت سایبان برقی برای حیاط

سایبان های برقی قیمت بالاتری از سایبان های دستی دارند،اما عوامل دیگری چون ابعاد،

متریال سایبان، قدرت موتور ، نوع موتور ،سنسورها و تجهیزات جانبی ،برند و … بر قیمت آن تاثیر می گذارد .

برای آگاهی از قیمت سایبان مدنظرتان با تیم پشتیبانی ما تماس بگیرید.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *