کاربرد آرام بند | قفل برقی کرج | شرکت مهندسی درسان

تعمیر موتور کرکره برقی: آیا از اینکه مجبور هستید کرکره های خود را به صورت دستی باز و بسته کنید خسته شده اید؟ بدون تاخیر بیشتر کرکره برقی را انتخاب کنید که بسیار کاربردی تر و استفاده آسان تر است. برای اینکه مجبور نباشید تمام کرکره های دستی خود را تعویض کنید، گزینه های موتوری متفاوتی برای انواع کرکره ها وجود دارد. بنابراین، در اینجا نکاتی وجود دارد که بدانید کدام موتور کرکره را با توجه به نیاز خود انتخاب کنید.

تعمیر موتور کرکره برقی | قیمت آرام بند | شرکت درسان

نکات انتخاب موتور کرکره برقی  در تهران

مرحله 1: وزن تیغه خود را محاسبه کنید

برای خرید کرکره موتوری خود باید دو عنصر ضروری را در نظر بگیرید: وزن تیغه و قدرت موتور. در واقع وزن تیغه است که قدرت موتور مناسب را مشخص می کند. هرچه عرشه سنگین‌تر باشد، موتور الکتریکی شما به نیروی بیشتری نیاز دارد.

 تعمیر کرکره برقی کرج

اگر وزن پرده خود را نمی دانید، می توانید از یک محاسبه ساده استفاده کنید که ابتدا سطح پرده کرکره شما را محاسبه می کند. محاسبه به شرح زیر است:

(اندازه گیری ها بر حسب متر است) عرض x (ارتفاع + 0.2). 0.2 مربوط به تیغه های نامرئی واقع در صندوق عقب است.

اگر عرشه 1 متر عرض و 2 متر ارتفاع داشته باشد، مساحت آن خواهد بود: 1 x (2+0.2) = 2.2 متر مربع. هنگامی که سطح 2.2 متر مربع ایجاد شد، وزن در هر متر مربع باید با توجه به جنس کرکره شما محاسبه شود .

تعمیر کرکره برقی در کرج

به عنوان یک قاعده کلی، آلومینیوم 5 کیلوگرم در متر مربع، PVC حدود 4.5 کیلوگرم و چوب و فولاد بین 10 تا 12 کیلوگرم وزن دارد.

برای یک کرکره PVC 2.4 متر مربعی، وزن تیغه14.4 کیلوگرم تخمین زده می شود. لطفا توجه داشته باشید که وزن های ذکر شده با توجه به نوع لت و سازنده کرکره متفاوت است.

تعمیر موتور کرکره برقی | قیمت آرام بند | شرکت درسان

آرام بند کرج

مرحله 2: قدرت موتور مورد نیاز را انتخاب کنید

هنگامی که وزن پرده کرکره ای خود را می دانید، می توانید قدرت موتور مورد نیاز را انتخاب کنید. در واقع، یک قدرت مناسب عملکرد و دوام را تضمین می کند.

به عنوان بخشی از بازسازی کرکره غلتکی، اگر مجبور به تعویض پرده قدیمی هستید، حتماً گشتاور موتور بالاتر را انتخاب کنید تا از عملکرد مناسب تجهیزات خود اطمینان حاصل کنید.

مرحله 3: موتور خود را با توجه به نوع جعبه کرکره خود انتخاب کنید

می‌توانید با انتخاب موتوری مناسب برای جعبه‌های تونلی، جعبه‌های ادغام شده در پنجره و درب های مختلف یا جعبه‌های سنتی که بالای این مکان ها قرار می‌گیرند، کرکره خود را موتوری کنید.

تمام لوازم جانبی موتور کرکره در داخل کیت موجود است. تنها کاری که باید انجام دهید این است که جعبه کرکره را باز کنید تا با ایمنی کامل آن را موتوری کنید یا موتور معیوب را جایگزین کنید. آیا برای موتورسازی کرکره خود به مشاوره نیاز دارید؟ اگر در تهران زندگی می کنید دستورالعمل های ما را به صورت آنلاین  برای نصب یا نگهداری کرکره برقی خود بیابید.

مرحله 4: حالت کنترل دلخواه خود را انتخاب کنید (بی سیم یا سیمی)

در نهایت، چندین نوع موتور در بازار وجود دارد که می توان آنها را به روش های مختلف کنترل کرد: موتورهای سیمی و موتورهای رادیویی.

اپراتورهای سیمی مستقیماً از طریق شبکه برق خانه شما به سوئیچ دیواری شما متصل می شوند.

موتورهای رادیویی RTS و IO برای کنترل باز و بسته شدن کرکره ها از راه دور با کنترل از راه دور بی سیم یا گوشی هوشمند شما از طریق جعبه اتوماسیون خانگی عالی هستند .

تعمیر موتور کرکره برقی

این جعبه به شما این امکان را می دهد که کرکره های خود را به سایر تجهیزات خانه متصل کنید. مزیت فناوری IO در مقایسه با RTS این است که می توانید وضعیت تجهیزات خود را از راه دور بدانید (کرکره های غلتکی باز یا بسته).

مرحله 5: مزایای کنترل از راه دور را کشف کنید

با وارد شدن به دوران کنترل از راه دور زندگی خود را ساده کنید! به لطف جعبه اتوماسیون خانگی سوئیچ  ، شما این امکان را دارید که همزمان چندین دستگاه خود را از طریق ریموت کنترل، تلفن یا حتی با صدا (کرکره، دروازه، درب گاراژ، روشنایی و غیره) کنترل کنید.

حتی مدیریت آنها را با ایجاد سناریوها خودکار کنید. برای مثال، هنگامی که دور هستید، می توانید تجهیزات خود را طوری پیکربندی کنید که برای شبیه سازی حضور شما به طور خودکار باز و بسته شود. همچنین می توانید کرکره های غلتکی خود را طوری تنظیم کنید که در زمان مشخصی از روز از پیش تعریف شده زنده شوند. بنابراین، تجهیزات شما به خودی خود و بدون هیچ گونه مداخله ای از جانب شما زنده می شوند.

با خواندن این مطلب حالا می دانید کدام موتور را برای کرکره های غلتکی (pvc، آلومینیومی) خود انتخاب کنید؟ برای سفارش موتورهای کرکره برقی در تهران می تواید به سایت ما مراجعه کنید. کیت های کامل موتوریزه برای پنجره ها و درب های پاسیو را خواهید یافت. در صورت لزوم، دستورالعمل ها و اپراتورهایی برای کمک به نصب آنها در دسترس است.

آیا هنوز در مورد نوع موتورسازی ساخته شده برای دهانه های خود تردید دارید؟ از یک نصاب حرفه ای متخصص در تیم ما در تهران مشاوره بگیرید. ما شما را با یک متخصص در نزدیکی خود  تماس خواهیم گرفت که به شما کمک می کند راه حلی را برای شما ارایه دهد.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *