Slide 1 Heading
Lorem ipsum dolor sit amet consectetur adipiscing elit dolor
Click Here
Slide 2 Heading
Lorem ipsum dolor sit amet consectetur adipiscing elit dolor
Click Here
Slide 3 Heading
Lorem ipsum dolor sit amet consectetur adipiscing elit dolor
Click Here
Previous
Next

آیفون تصویری چیست: امروزه با نام هایی چون زنگ درب تصویری، اینترکام تصویری، مانیتور امنیتی درب، زنگ درب امنیتی هوشمند، آیفون تصویری، در باز کن تصویری دز میان محصولات امنیتی خانگی بر می خوریم، که واقعاً همگی همان عملکردهای هوشمند امنیتی خانه را با فناوری پیشرفته توصیف می‌کنند!

آیفون تصویری چیست | دوربین مدار بسته کرج | شرکت درسان

نام محصول هر چه که باشد، در کل یک محصول صوتی و تصویری هوشمند زنگ در را به شما ارائه می دهد که می توانید آن را به تنظیمات امنیتی خانه خود اضافه کنید. بنابراین، چگونه می توانید بهترین محصول را برای خانه خود انتخاب کنید

آیفون تصویری چگونه کار می کند؟

آیفون های تصویر ی، محصول نهایی زنگ در هستند: آنها به شما اجازه می‌دهند قبل از اینکه به درب نزدیک شوید، افراد خارج از خانه را مشاهده کرده و با آنها ارتباط برقرار کنید.

در زیر به جزئیات بیشتری در مورد مشخصات محصول خواهیم پرداخت – کافی است بگوییم که ایفون های تصویری برای امنیت خانه بسیار مفید هستند.

آیفون تصویری هوشمند

آیفون تصویری سیماران

شرکت مهندسی درسان

آیفون تصویری سیمی یا بی سیم؟
سیستم های آیفون تصویری سیمی، مانیتور داخلی و بخش خارجی محصول را از طریق سیم به یکدیگر متصل می کنند. بنابراین، باید سیستم ایفون تصویری را به برق سیمی خانه خود وصل کنید.

با سیستم های اینترکام بی سیم، نیازی به سیم کشی این قسمت های محصول نخواهید داشت. در عوض، آنها از طریق امواج رادیویی ارتباط برقرار می کنند. فقط باید اطمینان حاصل کنید که محصول دارای اتصال قوی به شبکه وای فای خانگی شما است، با سیگنالی که توسط هیچ دیوار ضخیم یا موانع دیگری مسدود نمی شود.

محصولات امنیتی بی‌سیم به شما انعطاف‌پذیری بسیار بیشتری را می‌دهند و اگر بودجه شما اجازه می‌دهد آیفون تصویری بیسیم را به سیستم امنیتی خانه‌تان اضافه کنید.

آیفون تصویری باید چه قابلیت هایی داشته باشد؟

ویدئو

فیلم امنیتی – هم به صورت زنده و هم ضبط شده، بسته به قابلیت های آیفون تصویری در خانه شما – افرادی که به درب خانه شما مراجعه می کنند و به دوربین یکپارچه زنگ در نزدیک می شوند، را مشاهده کنید. ترجیحا به دنبال آیفون تصویری با کیفیت بالا باشید، زیرا اگر از آن به عنوان مدرک در تحقیقات جنایی یا ادعای بیمه خانه استفاده کنید، باید تصاویر ان تا حد امکان قابل اعتماد باشد.

آیفون تصویری سیماران

آیفون تصویری هوشمند

اینترکام

مراقب کیفیت صفحه نمایش اینترکام و میکروفون، از جمله اندازه صفحه نمایش باشید. اگر به فکر نصب آیفون تصویری در خانه‌ای با ساکنین مسن هستید، تصویر و صدا با کیفیت بالا و تفسیر آسان از اهمیت بیشتری برخوردار خواهد بود.

زنگ در

صدای زنگ در اصلی خود را حفظ کنید (زنگ در که می خواهید آن را با یک محصول جدید و جذاب ویدیویی جایگزین کنید)، یا صدای زنگ درب جدیدی را برای خانه خود انتخاب کنید.

دوربین امنیتی

به دنبال کیفیت بالا بروید تا مطمئن شوید که فیلم امنیتی آیفون تصویری شما تا حد امکان قابل اعتماد است. اگر می‌خواهید امنیت خانه‌تان را در شبانه‌روز افزایش دهید، مطمئن شوید که آیفون تصویری شما دارای فناوری دید در شب مادون قرمز است. به‌علاوه، بررسی کنید که آیا آیفون تصویری شما بسته به نیاز شما، فیلم‌های رنگی یا سیاه و سفید می‌گیرد یا خیر.

فیلم امنیتی

برای مثال، بسیاری از محصولات آیفون تصویری، گزینه‌های ذخیره‌سازی ویدیوی رایگان را از طریق Cloud ارائه می‌کنند. با استفاده از گزینه‌های هوشمند مشابه، فیلم‌های ویدیویی خود را ایمن و آسان ذخیره کنید، و همیشه اطمینان حاصل کنید که نحوه ذخیره فیلم‌های ویدیویی امنیتی شما با مقررات حفاظت از داده‌های موجود مطابقت دارد.

تکنولوژی تشخیص حرکت

جدیدترین محصولات آیفون تصویری احتمالاً از فناوری تشخیص حرکت استفاده می کنند. به محض اینکه یک بازدیدکننده از خانه شما حسگرهای حرکتی را خاموش کند، به شما اطلاع داده می شود و به شما امکان می دهد آنها را روی صفحه نمایش مانیتور داخلی مشاهده کنید.

 

آیفون تصویری سآیفون تصویری سیمارانوزوکی

عملکرد دید در شب

این می تواند یکی از ویژگی های جدایی ناپذیر دوربین امنیتی زنگ درب شما باشد. با دید در شب، امنیت خانه خود را در شبانه روز افزایش دهید، به شما امکان می دهد چهره های شناخته شده را بشناسید – و از چهره های ناشناخته جلوگیری کنید – حتی در طول شب.

مانیتور داخلی

اطمینان حاصل کنید که استفاده از آن برای همه ساکنان خانه، از جمله کودکان خردسال و بستگان مسن، آسان خواهد بود.

قابلیت های بی سیم

همانطور که در بالا دیدیم، نصب سیستم های سیمی ممکن است گران تر باشد، بنابراین ممکن است بخواهید گزینه های بی سیم را در نظر بگیرید.

اتصالات بی سیم سیستم امنیتی خانه شما را تقویت می کند. زنگ ویدیوی خود را از راه دور از طریق برنامه ای در دستگاه های هوشمند خود کنترل کنید و به شما کنترل کامل و آرامش خیال می دهد.

مقاومت در برابر آب و هوا

یک بخش از آیفون های تصویری در خارج از خانه قرار می گیرد، بنابراین مطمئن شوید که در مقابل شرایط جوی بادوام است.

عملکردهای ضد وندالیسم

اگر می خواهید آیفون تصویری شما در برابر دستکاری خرابکاران یا مزاحمان احتمالی مقاوم باشد. باید آیفون شما دارای این قابلیت باشد.

در نهایت ایفون تصویری هوشمند مناسب را برای خود انتخاب کنید و از فناوری تشخیص حرکت یکپارچه برای باز کردن خودکار درها و دروازه های اطراف خانه خود استفاده کنید.

حسگرهای حرکتی از فناوری مادون قرمز برای تسهیل عملکرد خودکار استفاده خواهند کرد. به‌علاوه، با محصول مناسب آیفون تصویری هوشمند، می‌توانید این عملکردهای باز کردن را از راه دور کنترل کنید، در حالی که فعالیت‌ها را از طریق فیلم‌های امنیتی در صفحه نمایش مانیتور خانه خود مشاهده می‌کنید.